Promocja dnia

Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

Audiobook: Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

 

Jacek Piekara

 

KAZIMIERZ KACZOR

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

19 godz. 8 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

49,90 zł

49,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

  Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7878-176-9
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna


  Magia, intrygi i wielka przygoda!

  Dziesięć opowiadań o Arivaldzie z Wybrzeża. Magu, który wie, że bystry umysł i silne pięści są czasami ważniejsze od znajomości zaklęć.

  Arivald był sławnym najemnikiem i bardem. Jednak nieoczekiwanie odziedziczył Księgę Czarów, kryształową kulę oraz różdżkę. Postanowił więc zmienić profesję i obwołał się czarodziejem. Nie tylko poznał tajniki magii, ale też wkrótce stał się najsłynniejszym członkiem Tajemnego Bractwa.

  Jak mag-samouk radzi sobie w świecie prawdziwych czarodziejów? Dzięki ogromnej inteligencji, wielkiej sile fizycznej i tonom zdrowego rozsądku. Jednak nawet one nie uratują go przed karą z rąk innych czarodziei, jeżeli jego tajemnica wyjdzie na jaw.

  Jacek Piekara (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – rodzimy pisarz fantasy, wszechstronny i utalentowany. Studiował psychologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem „Wszystkie twarze szatana” na łamach miesięcznika „Fantastyka”, a jego pierwszą powieścią był „Labirynt” (1987). Obecnie znany z serii opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Na cykl składają się tomy: „Sługa Boży” (wydanie audio: BA 2009), „Młot na czarownice” (wydanie audio: BA 2010), „Miecz aniołów” (wydanie audio: BA 2011), „Łowcy Dusz” (wydanie audio: BA 2012), „Płomień i krzyż”, „Ja, inkwizytor. Wieże do nieba” (wydanie audio: BA 2012), „Ja, inkwizytor. Dotyk zła” (wydanie audio: BA 2013), „Ja, inkwizytor. Bicz Boży” (wydanie audio: BA 2014) oraz „Ja, inkwizytor. Głód i pragnienie” (wydanie audio: BA 2014).

  Współtworzył scenariusz gry komputerowej „Książę i Tchórz”, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

  Ani słowa prawdy. Opowieści o Arivaldzie z Wybrzeża

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: