Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

Audiobook: Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

 

Jacek Piekara

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

11 godz. 7 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

  Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:
  978-83-7878-133-2
  format: 12,5 x 14

  Producent: Biblioteka Akustyczna

  – Dłuto, sztuk jedna. Nożyce krawieckie, jedna para... – powiedziałem i spojrzałem na mężczyznę przywiązanego do fotela, który obserwował mnie z przerażeniem, z pobladłą i wykrzywioną twarzą. – Nawet nie przypuszczasz, ile rzeczy da się wyrzeźbić za pomocą jednego dłuta. Nie wiesz, jak wiele da się przykroić oraz przyciąć za pomocą jednej pary nożyc – kontynuowałem z łagodnym zamyśleniem.

  Usłyszałem, że mężczyzna szczęka zębami, i wtedy zobaczyłem mokrą plamę rozlewającą się po jego spodniach.

  OTO ON – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.

  W dwóch opowieściach młody inkwizytor Mordimer Madderdin nie tylko mierzy się z mroczną stroną ludzkiej natury, ale też z działaniem szatańskich mocy.

  Wiewióreczka

  Mordimer usiłuje rozwikłać uknutą przez przebiegłego oszusta intrygę, w której stawką jest wielki majątek. Majątek nie byle jaki, bo podstępem ukradziony wpływowym przedsiębiorcom, którzy nie cofną się przed niczym, byle odzyskać swoje złoto.

  Głód i pragnienie

  Piękna, młoda dziewczyna zniknęła bez śladu. Mordimer Madderdin, poproszony przez samego mistrza Dopplera, rozpoczyna poszukiwania. Z początku ślady wskazują, że w sprawę zamieszane są jedynie ludzka zazdrość i chciwość, jednak prawda jest bardziej… demoniczna.

  Jacek Piekara (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – rodzimy pisarz fantasy, wszechstronny i utalentowany. Studiował psychologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem „Wszystkie twarze szatana” na łamach miesięcznika „Fantastyka”, a jego pierwszą powieścią był „Labirynt” (1987). Obecnie znany z serii opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Na cykl składają się tomy: „Sługa Boży” (wydanie audio: BA 2009), „Młot na czarownice” (wydanie audio: BA 2010), „Miecz aniołów” (wydanie audio: BA 2011), „Łowcy Dusz” (wydanie audio: BA 2012), „Płomień i krzyż”, „Ja, inkwizytor. Wieże do nieba” (wydanie audio: BA 2012), „Ja, inkwizytor. Dotyk zła” (wydanie audio: BA 2013), „Ja, inkwizytor. Bicz Boży” (wydanie audio: BA 2014) oraz „Ja, inkwizytor. Głód i pragnienie” (wydanie audio: BA 2014).

  Współtworzył scenariusz gry komputerowej „Książę i Tchórz”, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

  Ja, Inkwizytor. Głód i pragnienie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: