Promocja dnia

Poradnik hodowcy aniołów

Audiobook: Poradnik hodowcy aniołów

 

Grzegorz Kasdepke

 

ANNA DERESZOWSKA

 

Wydawnictwo Literackie

 

1 godz. 31 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Poradnik hodowcy aniołów

  Poradnik hodowcy aniołów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Czy w ogródku działkowym na warszawskiej Chomiczówce można hodować anioły? Na pewno można je tam zobaczyć, pod warunkiem, że ma się dziesięć lat i patrzy się z balkonu na ostatnim piętrze wieżowca.

  Wzruszająca, a momentami straszna opowieść Grzegorza Kasdepke o niezwykłej przygodzie dziesięcioletniej Marty pomaga dzieciom zrozumieć i zaakceptować to, co w dzieciństwie najtrudniejsze: pojawienie się młodszego rodzeństwa, przemęczenie rodziców i to, że za rzadko mają czas dla swoich pociech.

  "Poradnik hodowcy aniołów" zaczyna się jak realistyczne opowiadanie, by nagle przerodzić się w fantastyczną opowieść grozy. Od czasu "Koraliny" Neila Gaimana w polskich księgarniach nie było tak mocnej książki dla dzieciaków.

   

  Grzegorz Kasdepke - jeden z najbardziej cenionych i uwielbianych autorów książek dla dzieci.
  Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Publikował w "Polityce". Szybko zadebiutował jako autor literatury dziecięcej i zaczął pracę w "Świerszczyku". Były redaktor naczelny tego pisma. Wydał kilka książek dla dzieci młodszych i dla starszych. Zajmuje się również pisaniem scenariuszy do seriali i programów telewizyjnych.

  Opinie

  Napisz opinię

  Poradnik hodowcy aniołów

  Poradnik hodowcy aniołów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: