Młot na czarownice

Audiobook: Młot na czarownice

 

Jacek Piekara

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna

 

11 godz. 12 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Młot na czarownice

  Młot na czarownice

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61445-50-0

  format: 12,5 x 14 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Młot na czarownice”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Janusza Zadury, jest jedną z książek Jacka Piekary, najpopularniejszego w Polsce pisarza reprezentującego gatunek fantasy, autora cyklu o Arivaldzie z Wybrzeża (m.in. „To, co najważniejsze”, „Sekrety Tajemnego  Bractwa”,”Cudak  z Cudakowego Lasu”, „Robaczej świętojański”) oraz cyklu o Mordimerze Madderdinie (m.in. „Czarne płaszcze tańczą”, „Sługa Boży”, „Szkarłat i śnieg”, „Siewcy grozy”).

  Słuchacze „Młota na czarownice” poznają kolejne opowiadania o niestrudzonym inkwizytorze Mordimerze Madderinie. Główny bohater wraz z pomocnikami stanie twarzą w twarz z czarownicą, kobietą demonem, z zagadką wampiryzmu oraz polityką wewnątrzkościelną.

  Ocalenie sług Bożych i sprawiedliwych zostanie dokonane przez płonące stosy. Jednak niesłusznie Święte Oficjum kojarzy się tylko ze stosami i przerażającymi torturami, bo powinno przywoływać w  naszych myślach żar wiary i pragnienie służby człowieka nazywanego młotem na czarownice, mieczem Pana.

  Jacek Piekara - polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych "Świat Gier Komputerowych", "Gambler", "Click!", "GameRanking", a także redaktor naczelny czasopisma Fantasy. Debiutował w 1983 opowiadaniem "Wszystkie twarze szatana" na łamach miesięcznika Fantastyka. Jego pierwszą powieścią był "Labirynt" (1987).  Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie - inwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie "Sługa Boży", "Młot na czarownice", "Miecz aniołów", "Łowcy Dusz", "Płomien i krzyż".

  Opinie

  Napisz opinię

  Młot na czarownice

  Młot na czarownice

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: