Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

Audiobook: Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

 

Terry Pratchett

 

Krzysztof Tyniec

 

Biblioteka Akustyczna

 

9 godz. 48 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

  Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN:978-83-61445-47-0
  format: 12,5x14cm
  wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

  Najbardziej nieudany na świecie mag - Rincewid, jedyny na świecie turysta - Dwukwiat i Cohen - bez formy, ale jednak najsłynniejszy bohater Dysku, wyruszają na przerażającą wyprawę... by ocalić świat, który dąży do kolizji z  Czerwoną Gwiazdą. Obok nich podąża Bagaż, który kieruje się swoim własnym nastrojem i inteligencją. Ciekawa i zabawna parodia fantastyki, idealnie wpisuje się w ten gatunek. Polecamy fanom i antyfanom fantazy. Lekkości i dodatkowej dawki humoru dodaje fakt, iż książkę czyta znakomity polski aktor Krzysztof Tyniec. Więc, aby zatopić się w świat druidów, niecodziennych wojowników i innych osobowości zapraszamy do wysłuchania tego audiobooka.

  Terry Pratchett (ur.1965 r.), brytyjski pisarz, rysownik i reporter. Pracował dla gazet Bath Chronicle i Psychic Researcher (jako autor komiksów), a w latach 80' był rzecznikiem prasowym w Central Electricity Generating Board, gdzie był odpowiedzialny za trzy elektrownie atomowe.

  Swoją pierwszą powieść napisał w wieku 17-nastu lat - był to Dywan (The Carpet People), wydany ostatecznie w roku 1971.W 1983 r. wydał pierwszą książkę z serii Świata Dysku (Discworld) - Kolor Magii (The Colour of Magic). Sukces serii rodził się w bólach - z powodu złej kampanii marketingowej książka sprzedała się wyjątkowo źle. Jednakże kolejny tom serii - Blask Fantastyczny (The Light Fantastic), stał się bestsellerem i początkiem wielkiego sukcesu całej serii. W roku 1998 za zasługi dla literatury został udekorowany przez królową angielską Orderem Imperium Brytyjskiego.

  Książki Terry'ego Pratchetta odniosły światowy sukces - zostały przetłumaczone na 33 języki i sprzedane w ponad 40 milionach egzemplarzy

  Opinie

  Napisz opinię

  Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

  Świat Dysku. Tom 2. Blask fantastyczny

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: