Sługa Boży

Audiobook: Sługa Boży

 

Jacek Piekara

 

JAROSŁAW RABENDA

 

Biblioteka Akustyczna

 

9 godz. 47 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Sługa Boży

  Sługa Boży

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61445-36-4

  format:12,5 x 14 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Sługa Boży” który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Jarosława Rabendy, jest jedną z książek Jacka Piekary, najpopularniejszego w Polsce pisarza reprezentującego gatunek fantasy, autora cyklu o Arivaldzie z Wybrzeża (m.in. „To, co najważniejsze”, „Sekrety Tajemnego Bractwa”,”Cudak  z Cudakowego Lasu”, „Robaczej świętojański”) oraz cyklu o Mordimerze Madderdinie (m.in. „Czarne płaszcze tańczą”, „Sługa Boży”, „Szkarłat i śnieg”, „Siewcy grozy”).

  Słuchacze „Sługi Bożego” poznają najbardziej wstrząsająca i bluźniercza wizja w historii polskiej fantastyki! "Sługa boży"! Oto świat, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań. Sługa Boży czuwa nad tym, by Twoja wiara była czysta. Strzeże Twych myśli przed zgorszeniem. Śledzi Twe uczynki, abyś nie zgrzeszył. A jesli przyjdzie taka potrzeba, ofiaruje Ci bolesną rozkosz stosu. To on - Inkwizytor Jego Ekscelencji Biskupa. Miecz w ręku Pana i sługa aniołów.

  "Absolutnie znakomity zbiór opowiadań o niestrudzonym inkwizytorze Mordimerze Madderdinie - skromnym słudze bożym, który przepełniony ogniem prawdziwej wiary pracowicie odsiewa ziarna wiary od plew herezji...Wbijająca w fotel i powalająca na kolana wizja alternatywnego świata. Moja rekomendacja - biegiem do księgarni! Tę książkę, po prostu trzeba mieć!"

  Jacek Piekara - polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych "Świat Gier Komputerowych", "Gambler", "Click!", "GameRanking", a także redaktor naczelny czasopisma Fantasy. Debiutował w 1983 opowiadaniem "Wszystkie twarze szatana" na łamach miesięcznika Fantastyka. Jego pierwszą powieścią był "Labirynt" (1987).  Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie - inwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie "Sługa Boży", "Młot na czarownice", "Miecz aniołów", "Łowcy Dusz", "Płomien i krzyż".

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Sługa Boży

  Sługa Boży

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: