Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta - Konrad T. Lewandowski

Audiobook: Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta

 

Konrad T. Lewandowski

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

9 godz. 41 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,57 zł

-30%

27,95 zł brutto

19,57 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta

  Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8194-042-9
  Wydawca: Storybox

  „Krakowskie Przedmieście za dnia zdawało się oranżerią pełną pstrokatych motyli, kwiatów i powabnych łątek o wysmukłych kibiciach. Natomiast po zmroku przechodziło iście wilkołaczą przemianę i zaczynały się tutaj dziać łotrzykowskie fenomeny. Tu najchętniej załatwiano wszelkie tajne porachunki, nawet nie bacząc na świętość miejsca, w kościołach miejscowych, które też okradano regularnie...”

  ***

  Młody pisarz do szaleństwa zakochany w pięknej dwórce, śledząc najnowsze plotki z królewskiego dworu, wpada na trop intrygi, w którą zamieszane są najważniejsze postaci ówczesnej Rzeczypospolitej. Rozwikłania zagadki noszącej znamiona czarnoksięskich praktyk podejmuje się – z osobistych powodów – Stanisław Jakub Lawendowski herbu Paprzyca, namiestnik warszawskiej straży marszałkowskiej. Pomagają mu zarówno młodzi zakochani, jak i tajemnicza żydowska wiedźma. Rezultaty śledztwa szybko przekraczają najśmielsze oczekiwania, a zaangażowanym w nie bohaterom zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo...

  Autor odkurzył stare warszawskie legendy, z przewrotnym poczuciem humoru opisując kulisy wystawienia kolumny króla Zygmunta. Barwny portret siedemnastowiecznej stolicy, od magnackich posiadłości po zamtuzy i szemrane zakątki Krakowskiego Przedmieścia, wyraziste postaci, nieprzewidywalne zwroty akcji i historia romantycznego związku z zaskakującym finałem składają się na diabelnie interesującą powieść.

  Opinie

  Napisz opinię

  Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta

  Diabłu ogarek. Tom 2. Kolumna Zygmunta

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: