Obniżka! audiobook - Diabłu ogarek. Tom 1. Czarna wierzba - Diabłu ogarek. Tom 1. Czarna wierzba

Audiobook: Diabłu ogarek. Tom 1. Czarna wierzba

 

Konrad T. Lewandowski

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

10 godz. 37 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,57 zł

-30%

27,95 zł

19,57 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Diabłu ogarek. Tom 1. Czarna wierzba

  Diabłu ogarek. Tom 1. Czarna wierzba

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8194-041-2
  Wydawca: Storybox

  „Skoro zaś ludzie i diabły na tej ziemi muszą żyć razem, to niech żyją jak sąsiedzi, choćby nawet sobie krzywi. Nie podnosi się ręki na sąsiada, jeżeli on ci w niczym nie zawinił…”

  ***

  Lipiec 1639 roku. Mieszkający zgodnie i pospołu w spokojnej i dostatniej Polsce katolicy, prawosławni, arianie i luteranie z trudem dawali wiarę wieściom o bestialstwach i okrucieństwach wojny trzydziestoletniej. Ogień, który ogarnął całą Europę, zatrzymał się na granicy Polski, jakby napotkał niewidoczny mur.

  ***

  „Miedze pomiędzy ziemią, niebem a piekłem wszędzie tu na Mazowszu jasno i wyraźnie wytyczone były i każdemu od maleńkości znane. Tylko głupi przekraczali je na własną wieczną szkodę”.

  ***

  Weteran wojny smoleńskiej Stanisław Jakub Lawendowski herbu Paprzyca, woźny trybunału ziemi liwskiej, specjalizuje się w doręczaniu pozwów wyjątkowo agresywnym adresatom. Bywa, że jak weźmie skwitowanie odbioru, to wyrok nie jest już konieczny. Czasem jednak zawodzą naturalne sposoby i aby sprawiedliwości stało się zadość, niezbędna jest pomoc czarnej magii. Te kontrowersyjne praktyki są solą w oku pewnego biskupa oraz podróżującego incognito hiszpańskiego inkwizytora. Miejscowi magnaci zaś dostrzegają okazję przeprowadzenia własnej przewrotnej intrygi…

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: