Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Po drugiej stronie - Rafał Cuprjak

Audiobook: Po drugiej stronie

 

Rafał Cuprjak

 

Artur Ziajkiewicz

 

StoryBox

 

11 godz. 21 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł

20,97 zł za szt

storybox 5 listopada 2019

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Po drugiej stronie

  Po drugiej stronie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8146-675-2
  Wydawca: Storybox

  O czym jest moja książka? O tym, że maluję obrazy. Tworzę coś z niczego, czyli w pewnym sensie jestem bogiem, ale nie tym z Paktofoniki, i nie Jezusem Chrystusem, nawet nie Zeusem, tylko takim małym bogiem, bożkiem. Kiedy zasypiam, obrazy się budzą, życie w nich toczy się normalnie, tak jak u nas, tam też jedzą, płodzą dzieci, łoją wódę, kłócą się, jarają gandzię. Taki świat wykreowałem.

  Usadowiłem go w oddalonej od szlaku samotnej góralskiej chatce, gdzieś na końcu świata, w Bieszczadach, pomiędzy Cisną a Wetliną. To na pierwszy rzut oka zwyczajne schronisko tak naprawdę jest azylem pełnym ludzi uciekających przed wojną, bestialstwem getta, przed krwią na dłoniach, uzależnieniem od cyberseksu, chorą ambicją, wypłukującą z mózgu resztki wolności i zdrowego rozsądku. To miejsce jak magnes przyciąga moich bohaterów, wyławiając ich z różnych czasów i miejsc.

  Łączę i mieszam gatunki, romans z kryminałem, horror z erotyką, poezję z fantastyką; przy ciągłym akompaniamencie muzyki, od jazzu i bluesa po brudny i sprzężony punk rock. Zadaję wiele pytań, na które odpowiedź jest zawsze taka sama − Człowiek jest niezniszczalny. Ale czy to dobrze?
  Miłej lektury!

  Rafał Cuprjak

  ***

  „Czytelnicy ceniący prozę przełamującą ograniczenia gatunkowe powinni koniecznie sprawdzić, co czai się w »Po drugiej stronie«.”
  Dawid Kain, autor „Kotku, jestem w ogniu”, „Chory, chorszy, trup” i „Horrorarium”

  ***

  „»Po drugiej stronie« to magiczna opowieść. Coś pośredniego między dusznym, niespokojnym snem pijaka, a żydowskim mistycyzmem, coś co wymachuje przed nosem oniryczną tajemnicą, a jednocześnie jest mocne, surowe i namacalnie prawdziwe.”
  Wciągająca książka.

  Podobają mi się bohaterowie – są z prawdziwego mięsa i ciepłej krwi.“
  Marcin Jamiołkowski, autor „Okupu krwi”, „Orderu” i „Kellera”

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: