Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Paradoks marionetki. Sprawa Klary B. - Anna Karnicka

Audiobook: Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.

 

Anna Karnicka

 

Artur Ziajkiewicz

 

StoryBox

 

7 godz. 2 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.

  Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-8146-376-8
  Wydawca: Storybox

  Klara Berg nie żyje. Została brutalnie zamordowana w podejrzanych okolicznościach. Tylko dziewiętnastoletni Martin Lubovic może rozwikłać zagadkę śmierci swojej najlepszej przyjaciółki. Wszystkie tropy prowadzą do Praskiej Szkoły Lalkarzy, prestiżowej uczelni, do której Martin złożył podanie i będzie zdawał egzaminy.

  W trakcie prywatnego dochodzenia Lubovic odkrywa mroczne i przerażające oblicze Pragi. Jego rodzinne miasto zamieszkują ludzie obdarzeni talentami magicznymi i istoty z Drugiej Strony, zarówno te dobre, jak i złe.

  Martin poznaje nowych przyjaciół, którzy pomogą mu zmierzyć się z rzeczywistością i pogodzić się ze stratą. To jednak nie historia Klary okaże się największą zagadką, a przyszłość samego Lubovica.

  Mroczna i przerażająca opowieść o przyjaźni i poświęceniu, nie tylko dla nastoletnich czytelników. Jeśli kochaliście Harry’ego Pottera, to polubicie Martina Lubovica.

  ***

  „W książce Anny Karnickiej jest wszystko, co powinno znaleźć się w dobrej powieści. dla młodzieży – przygoda, zagadki, niebanalni bohaterowie. Jednocześnie autorka nie pozwala sobie na popadanie w schematy, a jej historia to nie cukierkowa opowiastka, w której wszyscy żyją długo i szczęśliwie.”

  Magdalena Kubasiewicz, autorka „Spalić wiedźmę”, „Wiedźma Jego Królewskiej Mości”

  „Ci, którzy pokochali Harry’ego Pottera, znajdą w »Paradoksie marionetki« coś dla siebie: świat pełen malowniczych zakątków i tajemnic oraz wyrazistych i ciekawych młodych bohaterów. Napotkamy tu magiczne przejścia do innych światów, nastrojowe puby i herbaciarnie, a także uczelnię, która stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia studentów. A wszystko to osnute atmosferą Pragi, zanurzone w legendach i wspaniale wykorzystanych aluzjach do tekstów kultury popularnej. Prawdziwa czytelnicza przyjemność!”

  Marta Kładź-Kocot, autorka powieści „Noc kota, dzień sowy”

  Opinie

  Napisz opinię

  Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.

  Paradoks marionetki. Sprawa Klary B.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: