audiobook - Dwór mgieł i furii - Sarah J. Maas

Audiobook: Dwór mgieł i furii

 

Sarah J. Maas

 

Anna Szawiel

 

Biblioteka Akustyczna

 

24 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

44,90 zł

44,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dwór mgieł i furii

  Dwór mgieł i furii

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-8082-091-3
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Nowa, jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej serii „Dwór cierni i róż”! Nie zaśniesz, nim nie odkryjesz wszystkich sekretów!

  Po tym, jak Feyra ocaliła Prythian, mogłoby się wydawać, że baśń dobiega końca. Dziewczyna, bezpieczna i otoczona luksusem, przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. Przed nią długie i szczęśliwe życie… Tylko że Feyra nigdy nie chciała być księżniczką z bajki. W snach wciąż powracają do niej wymyślne tortury Amaranthy i zbrodnia, którą popełniła, by się od nich uwolnić.

  W jej nowym nieśmiertelnym ciele drzemią moce, których dziewczyna nie umie opanować. W dodatku o spłatę swojego długu upomina się największy wróg Tamlina – Rhysand, Książę Dworu Nocy. Władca ciemności chce ją wykorzystać do swoich celów. Chyba że to nie Rhysand jest tym, kogo Feyra powinna się obawiać... Na Dworze Wiosny również bowiem nie jest bezpiecznie, a sam Tamlin ma przed ukochaną coraz więcej tajemnic. Czy rzeczywiście tylko po to, by ją chronić? Nadciąga widmo wojny tak groźnej jak żadna dotąd, a Feyra musi zdecydować, komu może ufać.

  Opinie

  Napisz opinię

  Dwór mgieł i furii

  Dwór mgieł i furii

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: