Pakiet

Audiobook: Pakiet

 

Bohdan Arct

 

Tomasz Marzecki, Włodzimierz Press, MIrosław Utta

 

StoryBox

 

31 godz. 46 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,95 zł

39,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pakiet

  Pakiet

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Książki Bohdana Arcta skierowane są nie tylko do miłośników II wojny światowej i lotnictwa. „Niebo w ogniu” to także świetnie napisany pamiętnik z wydarzeń polskich sił powietrznych w latach 1939-1945. Jego wiarygodna i realistyczna powieść o tematyce wojenno-obyczajowej ma dokumentalny charakter. W audiobooku znajdziemy historię pilota myśliwca na froncie zachodnim i afrykańskim. Jego dokładny i precyzyjny opis zmagań i walk nad pustynną ziemią, czy lądowanie ze spadochronem nad okupowaną Holandią zainteresują każdego czytelnika.

  Japonia jest przedziwnym krajem, a prawda to najfantastyczniejsza fantazja, jak powiadają mądrzy ludzie..."

  Kamikadze Boski Wiatr, powieść, której autorem jest Bohdan Arct, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Tomasza Marzeckiego. Książka przedstawia losy japońskich pilotów-samobójców, biorących udział w II wojnie światowej. W tym czasie około pięciu tysięcy takich pilotów oddało życie za cesarza i za imperium. Ta wciągająca, i jednocześnie niezwykle dramatyczna powieść oparta jest na pamiętniku jednego z pilotów.

  "Pamiętnik pilota" to niepublikowane dotąd wspomnienia Bohdana Arcta z lat 1939 - 1943. Ten audiobook to niezwykle interesujące źródło wiedzy o bohaterstwie polskich lotników. Autor zawarł w nim zapierające dech w piersiach opisy podniebnych lotów m.in. w bitwie o Anglię.

  Bohdan Arct (1914 - 1973) - bohater bitwy o Anglię, pisarz. Po maturze zgłosił się do wojska. Ukończył Szkołę Podchorążych Rezerwy Lotnictwa. W 1944 r. został przydzielony do Dowództwa Obrony Powietrznej Wielkiej Brytanii. Odznaczony Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virturii Militari oraz czteRokrotnie Krzyżem Walecznych.

  Opinie

  Napisz opinię

  Pakiet

  Pakiet

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: