Promocja dnia

Wojna, miłość, zdrada

Audiobook: Wojna, miłość, zdrada

 

Bogusław Wołoszański

 

Ewa Rączy, Piotr Warszawski, Bogusław Wołoszański

 

Woloszanski

 

9 godz. 25 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

39,00 zł

39,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wojna, miłość, zdrada

  Wojna, miłość, zdrada

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-61232-09-4
  format: 13,5x19,5 cm
  Producent: Wydawnictwo Wołoszański

  "Wojna, miłość, zdrada", pozycja ukazująca się właśnie jako audiobook, jest kolejną książką Bogusława Wołoszańskiego, znanego dziennikarza i popularyzatora historii, pomysłodawcy programu radiowego i telewizyjnego "Sensacje XX wieku", oraz autora takich publikacji jak "Droga do piekła", "Encyklopedia II wojny światowej", "Straceńcy", "Śmiertelny pojedynek Chruszczow — Beria", "Tajna wojna Churchilla", "Tajna wojna Hitlera", "Tajna wojna Stalina", "Ocalić prawdę" czy "Twierdza szyfrów" — ta ostatnia doczekała się ekranizacji w postaci serialu telewizyjnego "Tajemnica twierdzy szyfrów", w którym zagrali między innymi: Jan Frycz, Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Jan Peszek, Cezary Żak, Danuta Stenka, Karolina Gruszka i Agata Buzek.

  W "Wojnie, miłości, zdradzie "— w formacie audiobooka ukazującej się w interpretacji samego autora, oraz Ewy Rączy i Piotra Warszawskiego — Wołaszański stworzył portret kilkunastu kobiet z okrutnej historii XX wieku. To one decydowały się na najbardziej niebezpieczne zadania, w których granica między życiem a śmiercią była tak niewidoczna jak pole minowe. Jedne szukały przygód lub łatwej drogi do fortuny. Inne uważały, że spełniają obowiązek wobec ojczyzny i gotowe były poświęcić życie… albo dokonać najohydniejszej zbrodni. Jedne były piękne, naiwne i kierowały się najszczytniejszymi motywami, inne — odrażające w swojej bezwzględności i braku wszelkich zasad moralnych, tak dalece, że donosiły na swoich najbliższych, wiedząc, że ściągają na nich śmierć.

  Bogusław Wołoszański (ur. 22 marca 1950 w Piotrkowie Trybunalskim) — dziennikarz i popularyzator historii, pomysłodawca i autor programu telewizyjnego i radiowego „Sensacje XX wieku”. Na swoim koncie ma wiele publikacji, między innymi „Droga do piekła”, „Encyklopedia II wojny światowej”, „Straceńcy”, „Śmiertelny pojedynek Chruszczow-Beria”, „Tajna wojna Churchilla”, „Tajna wojna Hitlera”, „Tajna wojna Stalina”, „Ten okrutny wiek”, „Ocalić prawdę”, „Władcy ognia”.

  Na motywach jego powieści „Twierdza szyfrów” powstał serial „Tajemnica twierdzy szyfrów”, w którym wystąpili m.in. Paweł Małaszyński, Paweł Deląg, Agata Buzek, Anna Dereszowska oraz Borys Szyc.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Wojna, miłość, zdrada

  Wojna, miłość, zdrada

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: