Ten Obcy

Audiobook: Ten Obcy

 

Irena Jurgielewiczowa

 

WOJCIECH CHORĄŻY

 

Nasza Księgarnia

 

9 godz. 25 min.

 

Pudełko CD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ten Obcy

  Ten Obcy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-10-12265-0
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Nasza Księgarnia

  Ten obcy”, który w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wojciecha Chorążego, jest najsłynniejszą powieścią Ireny Jurgielewiczowej, autorki takich utworów dla dzieci jak „Historia o czterech pstroczkach”, „O chłopcu, który szukał domu”, „Kajtek, warszawski szpak” czy „Jak jeden malarz chciał namalować szczęśliwego motyla”. Największym uznaniem cieszą się jednak jej psychologiczne książki dla młodzieży, do których obok powieści „Ten obcy” zaliczają się jeszcze „Niespokojne godziny”, „Wszystko inaczej”, „Inna”, „Ważne i nieważne”.

  Słuchacze audiobooka poznają Ulkę, Pestkę, Mariana i Julka, którzy są zaskoczeni pojawieniem się na „ich” wyspie obcego, potrzebującego pomocy chłopaka. Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że Zenek ma za sobą bolesne przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje. Wkrótce sytuacja tak bardzo się skomplikuje, że trzeba będzie ujawnić prawdę...

  Ponadczasowa powieść dla młodzieży teraz w wersji do słuchania! Nie wszyscy wiedzą, że „Ten obcy” został wpisany na prestiżową Listę Honorową H.Ch. Andersena!

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ten Obcy

  Ten Obcy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: