PRZYGODY HUCKA

Audiobook: PRZYGODY HUCKA

 

Mark Twain

 

LESZEK FILIPOWICZ

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

11 godz. 40 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  PRZYGODY HUCKA

  PRZYGODY HUCKA

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:978-83-64732-27-0
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Czy znacie historię psotnego urwisa Huckleberry’ego Finna? Samego Hucka możecie pamiętać z opowieści o Tomku Sawyerze! Jeżeli macie ochotę na niebezpieczną wyprawę tratwą po Missouri w towarzystwie dużego Jima, fałszywego księcia i wędrownego oszusta, jeśli chcecie poczuć dreszcz emocji na tonącym parowcu, pomóc przyjacielowi w ucieczce czy założyć wraz z chłopakami bandę rozbójników, sięgnijcie po jedną z najbardziej lubianych i popularnych powieści Marka Twaina „Przygody Hucka”.

  Mark Twain, właściwie Samuel Langhorne Clemens (ur. 1835, zm. 1910) - amerykański pisarz, dziennikarz i wykładowca. Ukończył zaledwie pięć klas szkoły podstawowej, gdy po śmierci ojca musiał rozpocząć pracę, aby pomóc w utrzymaniu licznej rodziny. Przez całe życie podejmował się rozmaitych zajęć, był miedzy innymi roznosicielem gazet, rzemieślnikiem w drukarni, pilotem statku na rzece Missisipi i poszukiwaczem złota.

  Przeprowadzając się niezliczoną liczbę razy zwiedził niemal całe Stany Zjednoczone. Do jego najbardziej znanych powieści należą Przygody Tomka Sawyera, oraz Przygody Hucka. Nazywany jest „ojcem amerykańskiej literatury".

   

  Opinie

  Napisz opinię

  PRZYGODY HUCKA

  PRZYGODY HUCKA

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: