Pompon w rodzinie Fisiów

Audiobook: Pompon w rodzinie Fisiów

 

Joanna Olech

 

Krzysztof Tyniec

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

2 godz. 43 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pompon w rodzinie Fisiów

  Pompon w rodzinie Fisiów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:978-83-7878-187-5
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Pompon w rodzinie Fisiów to historia pewnego smoka...

  Smok ma na imię Pompon. Pewnego dnia po prostu wylazł z odpływu umywalki państwa Fisiów i już u nich pozostał. (Skąd się wziął smok w odpływie? Ech... ze smokami nigdy nie wiadomo...) Przez jakiś czas Malwina i Grzegorz ukrywali go przed rodzicami, ale smok rósł jak na drożdżach, apetyt miał za dwóch, a że był bardzo bystry – szybko nauczył się mówić i stał się najbardziej wygadanym smokiem na świecie.

  Nie dało się go dłużej trzymać w pokoju. Całe szczęście nie dało się też nie polubić Pompona, więc rodzice szybko się do niego przekonali. I tak zielony spryciarz co oddałby wszystko za korniszony, bekał „Hellou” i kochał się w Pepsikolce został członkiem rodziny Fisiów. Ile z tego było kłopotów, a ile śmiechu i zabawy? Posłuchajcie!

  Joanna Olech (ur. 1955) – graficzka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, m.in. Dynastii Miziołków (1994; wydanie audio: BA, 2010), Czerwonego Kapturka (2005), Pompona w rodzinie Fisiów (2007; wydanie audio: BA, 2014) oraz Pulpeta i Prudencji (2010). Ilustratorka Różowego prosiaczka (2006) i żartobliwych poradników dla dzieci Jak przeklinać (2008) oraz Jak robić przekręty (2010). Laureatka wielu prestiżowych nagród. Publikuje artykuły na temat literatury dziecięcej m.in. na łamach „Tygodnika Powszechnego” i „Nowych Książek”. Należy do Polskiej Sekcji IBBY. Współautorka podręczników PWN do języka polskiego dla gimnazjalistów. Ekspertka Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pompon w rodzinie Fisiów

  Pompon w rodzinie Fisiów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: