Kocie historie. Trylogia

Audiobook: Kocie historie. Trylogia

 

Tomasz Trojanowski

 

JAROSŁAW BOBEREK

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

9 godz. 52 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kocie historie. Trylogia

  Kocie historie. Trylogia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2014
  ISBN:978-83-7878-156-1
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Trzy części Kocich historii razem!

  Koty, najbardziej tajemnicze i nieprzewidywalne stworzenia, bardzo często fascynują pisarzy. Pewnie dlatego powstało tyle „kocich opowieści”. Jeśli ty też je lubisz, posłuchaj tej sympatycznej książki.

  Herman, Zofia i Gienek, to koty mieszkające w domu Dużego. Duży ma do nich anielską cierpliwość, a jego pupile mnóstwo czasu i szalonych pomysłów. Uwielbiają, gdy coś się dzieje, a gdy jest nudno wpadają na kolejny genialny pomysł. Potrafią nawet zmienić się w detektywów, gdy wymaga tego sytuacja.

  Ile zamieszania może wprowadzić trójka kotów? Dowiecie się z Kocich historii. Ale co się stanie, gdy dołączy do nich czteroletnia Julka? Zdradzimy wam tylko, że całe towarzystwo świetnie się bawi, odwiedzając wiewiórki w parku, przygotowując przedstawienie, a nawet... operując i lecąc w kosmos!

  Te zabawne i ciepłe książki pokazują, jak absorbujące jest poznawanie świata i jak niezwykła może być codzienność dzięki odrobinie wyobraźni.

  Tomasz Maciej Trojanowski (ur. 1965) − ukończył studia na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem kilkudziesięciu słuchowisk radiowych i kilku książek dla dzieci. Kocie historie otrzymały Nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego jako najlepsza książka dziecięca 1997 roku.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Kocie historie. Trylogia

  Kocie historie. Trylogia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: