Wieczorynki

Audiobook: Wieczorynki

 

Anna Onichimowska

 

Janusz Zadura

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

3 godz. 52 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wieczorynki

  Wieczorynki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7878-118-9
  format: 12,5 x 14
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  "Wieczorynki" to zbiór zabawnych opowieści dla dzieci i ich zabieganych rodziców – króciutkie rozdziały są idealne do słuchania przed snem, a pełen absurdalnych smaczków humor rozbawi każdego, niezależnie od wieku.

  Audiobook zawiera wszystkie trzy części cyklu wieczorynek Anny Onichimowskiej opowiadających o przygodach kota Miśka, żółwia Antosia i Wielkiej Kaczki.

  Anna Onichimowska (ur. 1952 r. w Warszawie) tworzy literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pisze sztuki teatralne, scenariusze, słuchowiska radiowe. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, m. in. Nagrodę Literacką im. K. Makuszyńskiego za „Dobry potwór nie jest zły” czy też Książka Roku 2001 za „Sen, który odszedł”. Jej powieści dla młodzieży „Hera moja miłość” i „Lot komety” stały się bestsellerami. Książki Onichimowskiej przetłumaczono na wiele języków, np. niemiecki, włoski, chiński. Autorka jest członkiem zarządu Stowarzyszenia przyjaciół Książki dla Młodych - Polskiej Sekcji IBBY. Należy do Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i ZAiKS-u.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wieczorynki

  Wieczorynki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: