Piegowate opowiadania

Audiobook: Piegowate opowiadania

 

Renata Piątkowska

 

Artur Barciś

 

Wydawnictwo Bis

 

1 godz. 24 min.

 

Mały digipack trójskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Piegowate opowiadania

  Piegowate opowiadania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-75-512-76-2
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Bis


  Trzecia książka o przygodach przedszkolaka Tomka, znanego z „Opowiadań dla przedszkolaków” i „Opowiadań z piaskownicy”.

  Pełne ciepłego humoru opowiadania o rezolutnym chłopcu, dla którego codzienne życie w rodzinie i w przedszkolu jest pełne niezwykłych przygód i odkryć. Interesujące może być  obserwowanie muchy chodzącej po szybie, jak i wymyślanie niezwykłych wynalazków, a wyścig z kolegami do drzwi przedszkola może być bardziej pasjonujący niż lekcja karate. Szkoda tylko, że dorośli nie zawsze to rozumieją…

  Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami, a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe, mądre i dowcipne opowiadania, których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.

  Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice… jak przyznali się rodzice pewnego przedszkolaka: codziennie wieczorem w domu trwa cichutki wyścig…kto pierwszy dotrze do sypialni syna i będzie mógł czytać mu przed snem właśnie te opowiadania.

   

  Renata Piątkowska napisała i wydała już kilkanaście książek. Dwie z nich: "Opowiadania z piaskownicy" i "Nie ma nudnych dni" wpisano na złotą listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2007 roku autorka otrzymała II nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI - „Cała Polska czyta dzieciom".

  Opinie

  Napisz opinię

  Piegowate opowiadania

  Piegowate opowiadania

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: