Promocja dnia

Hania Humorek zostaje gwiazdą

Audiobook: Hania Humorek zostaje gwiazdą

 

Megan McDonald

 

Julia Kamińska

 

Egmont

 

1 godz. 17 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Audiobook niedostępny

19,99 zł

19,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Hania Humorek zostaje gwiazdą

  Hania Humorek zostaje gwiazdą

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-237-5332-2
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Egmont

   

  Hania Humorek zostaje gwiazdą” jest jednym z popularnych utworów dla dzieci autorstwa Megan McDonald, która w swoim dorobku ma jeszcze takie pozycje jak „Hania Humorek”, „Hania Humorek idzie na studia”, Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”, „Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka”, „Smrodek: niezwykły kurczący się dzieciak”. Książka w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej.

  Hania Humorek zazdrości Julce Wróbel zdjęcia na pierwszej stronie gazety. Próbuje więc na różne sposoby także zdobyć sławę. Ale wszystkie jej wysiłki kończą się tym, że staje się jeszcze bardziej „niesławna”. Najnowsze przygody Hani Humorek na pewno wprawią cię w bardzo Haniowy humorek!

  Megan McDonald (urodzona 20 lutego 1959 roku w Pittsburghu)—amerykańska pisarka książek dla dzieci. Karierę pisarki dla dzieci rozpoczęła, pracując  w bibliotekach – Carnegie Library of Pittsburgh, Minneapolis Public Library. Znana przede wszystkim z serii książek o przygodach Hani Humorek oraz Smrodka.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: