Obniżka! Tapatiki kontra Mandiable

Audiobook: Tapatiki kontra Mandiable

 

Marta Tomaszewska

 

Hanna Kinder-Kiss

 

StoryBox

 

5 godz. 47 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tapatiki kontra Mandiable

  Tapatiki kontra Mandiable

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-62121-21-2
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Tapatiki kontra Mandiable”, audiobook, którego lektorem jest Hanna Kinder-Kiss, to jedna z wielu popularnych książek dla dzieci Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  Przebywająca na Ziemi rodzina Tapatików dowiaduje się, że atak Pożeraczy Kwitnacych Planet na mieszkańców planety jest coraz bardziej realny. Dziadek Tik zastanawia się, skąd wziąć odpowiedni zapas gumy do żucia, która jest najskuteczniejszą bronią w walce z Mandiablami. Tapatiki wyruszają na Księżyc, gdzie roi się od Faboklów zagrażających bezpieczeństwu Klifa I Mędrca Anandariszi.

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Tapatiki kontra Mandiable

  Tapatiki kontra Mandiable

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: