Dorota i Oz znowu razem

Audiobook: Dorota i Oz znowu razem

 

L. Frank Baum

 

Aldona Struzik

 

MTJ

 

5 godz. 30 min.

 

Małe pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dorota i Oz znowu razem

  Dorota i Oz znowu razem

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7699-216-7
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: MTJ

  „Dorota i Oz znowu razem” ukazuje się w formie audiobooka, w interpretacji Aldony Struzik. Powieść jest jedną z wielu popularnych książek L. Franka Bauma, który był nie tylko pisarzem, lecz także aktorem, hodowcą drobiu czy wreszcie zarządcą teatrów. Jest autorem między innymi pozycji „W Krainie Czarnoksiężnika Oza”, „Dorota u Króla Gnomów”, „Czary w Krainie Oz”.

  W „Dorocie i Ozie znowu razem” po wycieczce do słonecznej Kalifornii i następującym trzęsieniu ziemi Dorotka wraz z wiernym Toto, kuzynem Zebem i kotką Eureką przenosi się do podziemnego świata, zamieszkanego przez tajemniczych roślinnych mieszkańców podziemi. Ci skazaliby naszych przyjaciół na niechybne zasadzenie, gdyby nie pomoc przybywająca w szmaragdowym balonie... Czy dziewczynce uda się opuścić podziemia, można się przekonać, zapoznając się z  „Dorotką i Ozem znowu razem” w wersji audio.

   

  Po wycieczce do słonecznej Kalifornii i następującym trzęsieniu ziemi Dorotka wraz z wiernym Toto, kuzynem Zebem i kotką Eureką przenosi się do podziemnego świata, zamieszkanego przez tajemniczych roślinnych mieszkańców podziemi. Ci skazaliby naszych przyjaciół na niechybe zasadzenie, gdyby nie pomoc przybywająca w szmaragdowym balonie...

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dorota i Oz znowu razem

  Dorota i Oz znowu razem

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: