Karlsson z Dachu. Pakiet

Audiobook: Karlsson z Dachu. Pakiet

 

Astrid Lindgren

 

Edyta Jungowska

 

Jung-off-ska Sp. K.

 

9 godz. 10 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

79,99 zł

79,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Karlsson z Dachu. Pakiet

  Karlsson z Dachu. Pakiet

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62264-10-0

  Producent: Jung-off-ska

   

  Karlsson z Dachu - przezabawny bohater powieści Astrid Lindgren jest znany w Szwecji nie mniej niż Pippi Pończoszanka. Jego przygody bawią i dzieci, i dorosłych. Teraz, we wspaniałej interpretacji Edyty Jungowskiej nabierają nowego sensu i dodatkowych rumieńców. Słuchajmy z dziećmi znakomitej literatury w mistrzowskim wykonaniu. Elżbieta Olszewska, Dyrektor Programowy Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

  Astrid Lindgren
  (ur. 14 listopada 1907 w Vimmerby, zm. 28 stycznia 2002 w Sztokholmie) — szwedzka pisarka, autorka wielu ponadczasowych książek dla dzieci, takich jak m.in.: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Nils Paluszek”, „Rasmus, Pontus i pies Toker”, „Dzieci z ulicy Awanturników”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza”, „Emil ze Smalandii”.

  Urodziła się w rodzinie zamożnego chłopa, Samuela Augusta Ericssona, dorastała w gospodarstwie Näs na skraju Vimmerby w Smalandii. Była utalentowaną uczennicą, w wieku 13 lat opublikowała jedno ze swoich wypracowań w „Gazecie Vimmerby”. Trzy lata później zdała egzamin końcowy w gimnazjum z oceną celującą ze szwedzkiego. W wieku 17 lat pracowała już w „Gazecie Vimmerby”. W wieku 18 lat zaszła w ciążę, co w tamtych czasach, w dodatku w małej miejscowości, musiało stanowić sensację. Astrid wyjechała do Sztokholmu, gdzie przeszła kursy stenografii i maszynopisania.

  Literacko debiutowała dosyć późno, bo w wieku 37 lat, książką „Zwierzenia Britt-Marii”.

  W skład pakietu wchodzą:

  1. „Latający szpieg czy Karlsson z dachu”
  2. „Karlsson z dachu lata znów”
  3. „Braciszek i Karlsson z dachu”

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Karlsson z Dachu. Pakiet

  Karlsson z Dachu. Pakiet

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: