Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

Audiobook: Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

 

Astrid Lindgren

 

Edyta Jungowska

 

Jung-off-ska Sp. K.

 

3 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,99 zł

34,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

  Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62264-09-4

  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Jung-off-ska
   

  Latający szpieg czy Karlsson z dachu”, który właśnie ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji Edyty Jungowskiej, jest jedną z wielu znanych i lubianych książek Astrid Lindgren, autorki między innymi „Pippi Pończoszanki”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Emila ze Smalandii” czy „Ronji, córki zbójnika”.

  W „Latającym szpiegu czy Karlssonie z dachu” słuchacze audiobooka poznają tajemnicę niezidentyfikowanego obiektu latającego, który nagle pojawia się nad Sztokholmem. Nikt nie wie, czy to Latający szpieg czy Karlsson z dachu. Jeśli to on, to wszyscy dorośli nie będą już spać spokojnie. A dzieci dostaną w prezencie kolejną porcję psot i figli, o jakich nie śniło się filozofom. Kolejny lot z Karlssonem uważa się za rozpoczęty!

  Astrid Lindgren
  (ur. 14 listopada 1907 w Vimmerby, zm. 28 stycznia 2002 w Sztokholmie) — szwedzka pisarka, autorka wielu ponadczasowych książek dla dzieci, takich jak m.in.: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Nils Paluszek”, „Rasmus, Pontus i pies Toker”, „Dzieci z ulicy Awanturników”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza”, „Emil ze Smalandii”.

  Urodziła się w rodzinie zamożnego chłopa, Samuela Augusta Ericssona, dorastała w gospodarstwie Näs na skraju Vimmerby w Smalandii. Była utalentowaną uczennicą, w wieku 13 lat opublikowała jedno ze swoich wypracowań w „Gazecie Vimmerby”. Trzy lata później zdała egzamin końcowy w gimnazjum z oceną celującą ze szwedzkiego. W wieku 17 lat pracowała już w „Gazecie Vimmerby”. W wieku 18 lat zaszła w ciążę, co w tamtych czasach, w dodatku w małej miejscowości, musiało stanowić sensację. Astrid wyjechała do Sztokholmu, gdzie przeszła kursy stenografii i maszynopisania.

  Literacko debiutowała dosyć późno, bo w wieku 37 lat, książką „Zwierzenia Britt-Marii”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

  Latający szpieg czy Karlsson z Dachu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: