Karlsson z Dachu lata znów

Audiobook: Karlsson z Dachu lata znów

 

Astrid Lindgren

 

Edyta Jungowska

 

Jung-off-ska Sp. K.

 

3 godz. 5 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,99 zł

34,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Karlsson z Dachu lata znów

  Karlsson z Dachu lata znów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62264-08-7

  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Jung-off-ska
   

  Karlsson z dachu lata znów”, który właśnie ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji Edyty Jungowskiej, jest jedną z wielu znanych i lubianych książek Astrid Lindgren, autorki między innymi „Pippi Pończoszanki”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Emila ze Smalandii” czy „Ronji, córki zbójnika”.

  W „Karlsson z dachu lata znów” ci słuchacze audiobooka, którzy mieli nadzieję, że w domu Braciszka zapanuje spokój, zobaczą, jak bardzo się mylili. Karlsson z dachu lata znów. A to oznacza kolejną porcję „wspaniałych katastrof” i psot, o jakich się Wam nie śniło. A jeśli dodać do tego groźną Pannę Cap, całą masę duchów i przepysznych bułeczek, to możecie być pewni, że przed Wami smakowita podróż. Uwaga! Odlatujemy z Karlssonem! Znów.

  Astrid Lindgren (ur. 14 listopada 1907 w Vimmerby, zm. 28 stycznia 2002 w Sztokholmie) — szwedzka pisarka, autorka wielu ponadczasowych książek dla dzieci, takich jak m.in.: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Nils Paluszek”, „Rasmus, Pontus i pies Toker”, „Dzieci z ulicy Awanturników”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza”, „Emil ze Smalandii”.

  Urodziła się w rodzinie zamożnego chłopa, Samuela Augusta Ericssona, dorastała w gospodarstwie Näs na skraju Vimmerby w Smalandii. Była utalentowaną uczennicą, w wieku 13 lat opublikowała jedno ze swoich wypracowań w „Gazecie Vimmerby”. Trzy lata później zdała egzamin końcowy w gimnazjum z oceną celującą ze szwedzkiego. W wieku 17 lat pracowała już w „Gazecie Vimmerby”. W wieku 18 lat zaszła w ciążę, co w tamtych czasach, w dodatku w małej miejscowości, musiało stanowić sensację. Astrid wyjechała do Sztokholmu, gdzie przeszła kursy stenografii i maszynopisania.

  Literacko debiutowała dosyć późno, bo w wieku 37 lat, książką „Zwierzenia Britt-Marii”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Karlsson z Dachu lata znów

  Karlsson z Dachu lata znów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: