Przyprowadź go do nas, Pu Bu

Audiobook: Przyprowadź go do nas, Pu Bu

 

Marta Tomaszewska

 

JOANNA LISSNER

 

Lissner Studio

 

3 godz. 50 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przyprowadź go do nas, Pu Bu

  Przyprowadź go do nas, Pu Bu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62797-41-7

  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Przyprowadź go do nas, Pu Bu”, audiobook, którego lektorem jest Joanna Lissner, to jedna z wielu popularnych książek dla dzieci Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  ...Jesteś w Pogotowiu Ratunkowym dla Zagubionych Dorosłych. Ratownikami w tym Pogotowiu są wszystkie postacie z Krainy Dzieciństwa. Nie myśl, że tylko dorośli długo pamiętają tę krainę. My również nie zapominamy o tych, którzy kiedyś żyli w przyjaźni z nami. Stale śledzimy ich losy, zwłaszcza tych, którzy najdłużej nas pamiętają....nad tymi czuwamy z daleka i śpieszymy im z pomocą, kiedy zagubią się w sprawach tego świata, a

  jeszcze gorzej, kiedy zagubią sami siebie...

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Przyprowadź go do nas, Pu Bu

  Przyprowadź go do nas, Pu Bu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: