Promocja dnia

Kochana rodzinka i ja

Audiobook: Kochana rodzinka i ja

 

Natalia Rolleczek

 

Marek Konopczak

 

MTJ

 

11 godz. 5 min.

 

Małe pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,90 zł

24,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kochana rodzinka i ja

  Kochana rodzinka i ja

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7699-206-8
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: MTJ  

  Kochana rodzinka i ja”, książka, która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Marka Konopczaka, jest jedną z wielu pozycji autorstwa Natalii Rolleczek, twórczyni takich dzieł jak „Cesia”, „Drewniany różaniec”, „Gang panny Teodory”, „Przyjaciele”, „Wyspa San Flamingo”, „Bogaty książę”.

  W „Kochanej rodzince…”, pierwszej części trylogii o Judycie i jej rodzinie, słuchacze audiobooka poznają dwie siostry. Judyta to szalona nastolatka, wychowywana bez ojca, uważająca się już za bardzo dorosłą pannę, która wszędzie węszy intrygi. Jej starsza siostra, Paulina, choć ma pracę i swoje życie towarzyskie, próbuje wychowywać tę młodszą. Poza nimi spokój krakowskiego mieszkania burzy Julian – wieloletni wielbiciel matki obu pannic – oraz stryj Karol, babcia i koleżanka Katarzyny.

  NATALIA ROLLECZEK (1919-)

  Urodziła się 16. lutego 1919 Roku w Zakopanem. Dziennikarka, prozaik, autorka sztuk scenicznych. Dzieciństwo spędziła w Zakopanem, zaś lata II Wojny Światowej w Krakowie. W czasie okupacji była łączniczką AK. W latach 1945-46 studiowała polonistykę i filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Debiutowała w Roku 1950 utworem dramatycznym Mój zięć marksista, zaś rozgłos przyniosła jej już trzy lata później autobiograficzna książka Drewniany różaniec, zawierającą wspomnienia autorki z pobytu w sierocińcu u sióstr felicjanek w latach 1931-33. Rolleczek ma w swoim dorobku pisarskim ponad dwudzieścia powieści i utworów dramatycznych, adresowanych głównie do młodzieży. Powieść Kochana rodzinka i ja została uznana w Roku 1976 przez czytelników czasopisma „Płomyk” za najpopularniejszą książkę

  Opinie

  Napisz opinię

  Kochana rodzinka i ja

  Kochana rodzinka i ja

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: