Obniżka! Tego lata w Burbelkowie

Audiobook: Tego lata w Burbelkowie

 

Marta Tomaszewska

 

HANNA KINDER-KISS

 

StoryBox

 

3 godz. 38 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tego lata w Burbelkowie

  Tego lata w Burbelkowie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-61592-61-7
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Tego lata w Burbelkowie, znana książka dla dzieci autorstwa Marty Tomaszewskiej, ukazuje się w wersji audio, w interpretacji Hanny Kinder Kiss.

  Powieść przedstawia losy Bartosza, który miał wyjechać nad morze, tymczasem zamiast tego wakacje musi spędzić z rodziną na wsi, w tytułowym Burbelkowie. Chłopiec nie jest  z  tego zadowolony, planowany wypoczynek w żaden sposób nie zapowiada się ciekawie. Lato spędzone w Burbelkowie niespodziewanie okaże się jednak pełne przygód i atrakcji.

  Książka, w której autorka porusza wiele trudnych i aktualnych dla młodego czytelnika problemów, została wyróżniona Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego 2001 oraz wpisem do międzynarodowego katalogu BARFIE (Wiedeń, 2004).

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki Podróży do Krainy Om uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis. Obok Tego lata w Burbelkowie, do jej najbardziej znanych dzieł należą: Bal u zegarmistrza Teofila, Cykl Tapatików, Dolina Czarów, Peruka i wiele, wiele innych.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Tego lata w Burbelkowie

  Tego lata w Burbelkowie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: