Dziennik Cwaniaczka

Audiobook: Dziennik Cwaniaczka

 

Jeff Kinney

 

Wit Apostolakis-Gluziński

 

Nasza Księgarnia

 

1 godz. 58 min.

 

Pudełko CD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

21,90 zł

21,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dziennik Cwaniaczka

  Dziennik Cwaniaczka

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-10-12019-9
  format: 14 x 12,5 cm
  Producent: Nasza Księgarnia

  Dziennik cwaniaczka Jeffa Kinneya odniósł ogromny sukces komercyjny. Jego autor w dzieciństwie i młodości uprawiał wszelkie sporty, na jakie zapisywał go ojciec, choć — jak sam twierdzi — nie miał do tego predyspozycji i uchylał się od udziału w grach drużynowych. Później, kiedy już pracował jako grafik prasowy i programista, postanowił napisać zabawną książkę luźno opartą na wspomnieniach z lat szkolnych. Tak powstała seria Dziennik cwaniaczka, która ukazuje się teraz w formacie audiobooka, w interpretacji Wita Apostolakisa-Gluzińskiego

  Wit Apostolakis-Gluziński jest aktorem dubbingowym, pracującym już od czwartego roku życia. Pracował przy kilkudziesięciu filmach (między innymi: Mój brat niedźwiedź, Madagaskar 2, Kubuś i Hefalumpy, Tupot małych stóp, Alicja w krainie czarów, Karolina i tajemnicze drzwi, a ostatnio — w Mikołajku). Poza dubbingowaniem, gra na skrzypcach. Z Gregiem Heffleyem— bohaterem Dziennika cwaniaczka — łączy go zamiłowanie do późnego wstawania.

  Bycie nastolatkiem to prawdziwy kanał. Doskonale wie o tym Greg Feffley, rzucony przez los do szkoły, gdzie chuderlawi słabeusze dzielą korytarze z dzieciakami, które są wyższe, wredniejsze i już się golą.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dziennik Cwaniaczka

  Dziennik Cwaniaczka

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: