Słuchaj Pippi

Audiobook: Słuchaj Pippi

 

Astrid Lindgren

 

Edyta Jungowska

 

Jung-off-ska Sp. K.

 

9 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

79,99 zł

79,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Słuchaj Pippi

  Słuchaj Pippi

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN:
  978-836226403-2
  format: 18,3 x 27,7cm
  Producent: Jung-off-ska sp.k.

  „To wydanie jest świetnym przykładem, że w dźwiękowych wydaniach literatury, obsadzenie głównej roli jest równie ważne jak w filmie. Edyta Jungowska opowiadająca o niezwykłej mieszkance Szwecji sprawdza się znakomicie. [...] Można spędzić z dzieckiem kilka fantastycznych godzin. Świetnie sprawdza się w podróży, gorzej jako dobranocka, bo grozi wybuchami Śmiechu”.

  Wojciech Krzyżanek GAZETA WYBORCZA

  Pakiet zawiera tytuły: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”. Czas trwania: 9h.

  Astrid Lindgren
  (ur. 14 listopada 1907 w Vimmerby, zm. 28 stycznia 2002 w Sztokholmie) — szwedzka pisarka, autorka wielu ponadczasowych książek dla dzieci, takich jak m.in.: „Pippi Pończoszanka”, „Pippi wchodzi na pokład”, „Pippi na Południowym Pacyfiku”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Nils Paluszek”, „Rasmus, Pontus i pies Toker”, „Dzieci z ulicy Awanturników”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza”, „Emil ze Smalandii”.

  Urodziła się w rodzinie zamożnego chłopa, Samuela Augusta Ericssona, dorastała w gospodarstwie Näs na skraju Vimmerby w Smalandii. Była utalentowaną uczennicą, w wieku 13 lat opublikowała jedno ze swoich wypracowań w „Gazecie Vimmerby”. Trzy lata później zdała egzamin końcowy w gimnazjum z oceną celującą ze szwedzkiego. W wieku 17 lat pracowała już w „Gazecie Vimmerby”. W wieku 18 lat zaszła w ciążę, co w tamtych czasach, w dodatku w małej miejscowości, musiało stanowić sensację. Astrid wyjechała do Sztokholmu, gdzie przeszła kursy stenografii i maszynopisania.

  Literacko debiutowała dosyć późno, bo w wieku 37 lat, książką „Zwierzenia Britt-Marii”.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Słuchaj Pippi

  Słuchaj Pippi

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: