Promocja dnia

Dzieci kapitana Granta

Audiobook: Dzieci kapitana Granta

 

Juliusz Gabriel Verne

 

IRENEUSZ ZAŁÓG

 

Aleksandria

 

22 godz. 27 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dzieci kapitana Granta

  Dzieci kapitana Granta

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-60313-42-8
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Aleksandria

  Załoga statku Duncan wydobywa z wnętrza złowionego rekina butelkę z listem autorstwa kapitana Harry’ego Granta. Wołanie rozbitków o ratunek staje się początkiem jednej z najwspanialszych opowieści w historii światowej literatury przygodowo-przyrodniczej dla młodych czytelników. Wraz ze szlachetnym lordem Glenarvanem, załogą jego statku oraz szalonym naukowcem, Robert i Mary, dzieci kapitana wyruszają w ekscytującą wyprawę ratunkową. Stawiają czoła potężnym sztormom, niebezpiecznym zwierzętom i dzikim plemionom. Napotykają na swej drodze groźnych oszustów i drobnych rzezimieszków, ale też ludzi prawych. Przemierzają morskie i lądowe szlaki odkrywając miejsca nieznane jeszcze człowiekowi na niejednym kontynencie. Tylko czy odnajdą ojca?

  Juliusz Gabriel Verne (1828-1905) – francuski autor podróżniczych i fantastyczno-naukowych powieści dla młodych czytelników. Nagrodzony przez Akademię Francuską, dziś postrzegany jako jeden z pierwszych pisarzy gatunku science-fiction. Spod jego pióra wyszły takie tytuły jak Tajemnicza wyspa, 20 000 mil podmorskiej żeglugi czy W 80 dni dookoła świata.  
  Ireneusz Załóg
  – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: Wendy Wu, Nowe Przygody Lucky Luke’a, Jimmy Cool. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach.   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dzieci kapitana Granta

  Dzieci kapitana Granta

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: