Promocja dnia

Dzieci kapitana Granta

Audiobook: Dzieci kapitana Granta

 

Juliusz Gabriel Verne

 

IRENEUSZ ZAŁÓG

 

Aleksandria

 

22 godz. 27 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

  • Wyślij do znajomego

    Wyślij do znajomego

    Dzieci kapitana Granta

    Dzieci kapitana Granta

    Odbiorca: :

    * Pola wymagane

      lub  Anuluj

  • rok wydania: 2010
    ISBN: 978-83-60313-42-8
    format: 19 x 13,5 cm
    Producent: Aleksandria

    Załoga statku Duncan wydobywa z wnętrza złowionego rekina butelkę z listem autorstwa kapitana Harry’ego Granta. Wołanie rozbitków o ratunek staje się początkiem jednej z najwspanialszych opowieści w historii światowej literatury przygodowo-przyrodniczej dla młodych czytelników. Wraz ze szlachetnym lordem Glenarvanem, załogą jego statku oraz szalonym naukowcem, Robert i Mary, dzieci kapitana wyruszają w ekscytującą wyprawę ratunkową. Stawiają czoła potężnym sztormom, niebezpiecznym zwierzętom i dzikim plemionom. Napotykają na swej drodze groźnych oszustów i drobnych rzezimieszków, ale też ludzi prawych. Przemierzają morskie i lądowe szlaki odkrywając miejsca nieznane jeszcze człowiekowi na niejednym kontynencie. Tylko czy odnajdą ojca?

    Juliusz Gabriel Verne (1828-1905) – francuski autor podróżniczych i fantastyczno-naukowych powieści dla młodych czytelników. Nagrodzony przez Akademię Francuską, dziś postrzegany jako jeden z pierwszych pisarzy gatunku science-fiction. Spod jego pióra wyszły takie tytuły jak Tajemnicza wyspa, 20 000 mil podmorskiej żeglugi czy W 80 dni dookoła świata.  
    Ireneusz Załóg
    – aktor, lektor, reżyser dubbingowy między innymi takich tytułów jak: Wendy Wu, Nowe Przygody Lucky Luke’a, Jimmy Cool. Współpracuje z Teatrem Korez w Katowicach.   

    Opinie

    Napisz opinię

    Dzieci kapitana Granta

    Dzieci kapitana Granta

    30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: