Promocja dnia

Mały pingwin Pik Pok

Audiobook: Mały pingwin Pik Pok

 

Adam Bahdaj

 

JOANNA LISSNER

 

Lissner Studio

 

1 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mały pingwin Pik Pok

  Mały pingwin Pik Pok

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-61083-51-1
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Mały Pingwin Pik Pok”, jedna ze znanych i lubianych książek Adama Bahdaja, autora między innymi „Piratów z Wysp Śpiewających”, „Do przerwy 0:1”, „Podróży za jeden uśmiech”, „Tańczącego słonia”, „Małego ratownika”, „Przygód Wojtka”, czy „Telemacha w dżinsach”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka w interpretacji Joanny Lissner.

  W „Małym pingwinie Pik Pok”, słuchacze audiobooka poznają tytułowego mieszkańca Wysp Śnieżnych Burz, który postanawia zwiedzić świat. Poznaje wspaniałych przyjaciół, przeżywa cudowne przygody. Opowiadanie w 32 krótkich odcinkach.

  Teraz ci, którzy znają już przygody „Małego Pingwina Pik Pok”, mogą je sobie odświeżyć w wersji audio.

  Adam Bahdaj (ur. 2 stycznia 1918 w Zakopanem, Polska - zm. 7 maja 1985 w Warszawie, Polska) - polski pisarz, tłumacz z języka węgierskiego.Bahdaj urodził w Zakopanem, gdzie spędził lała szkolne i częściowo studenckie. W okresie tym byl członkiem Sekcji Narciarskiej Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, uprawiał taternictwo i narciarstwo, brał udział w zawodach narciarskich. Lata zakopiańskie silnie odbiły się w jego twórczości, zwłaszcza w książkach o tematyce górskiej i sportowej. Drugą wojnę światową spędził na Węgrzech. Brał czynny udział w organizowaniu ruchu oporu i życia kulturalnego polskich uchodźców na ziemi węgierskiej. W roku 1943 debiutował w Budapeszcie książką "Seklerskie ballady ludowe". Lata okupacyjne stanowią drugi nurt w jego twórczości - nurt przygody kurierskiej. Po powrocie do kraju do roku 1949 pracował jako dziennikarz.W roku 1949 ukazała się jego pierwsza powieść "Ich pierwszy start". Od tej chwili poświęcił się wyłącznie pracy literackiej. Laureat wielu nagród w tym nagrody Prezesa Ministrów za całokształt twórczości.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Mały pingwin Pik Pok

  Mały pingwin Pik Pok

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: