Promocja dnia

Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

Audiobook: Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

 

Piotr Fronczewski,j Marian Kociniak, Maciej Damięcki, Krzysztof Kolberger, Krzysztof Kowalewski, Kazimierz Wichniarz, Jolanta Zykun

 

Omedia

 

36 min.

 

Płyta z książką

 

Audiobook niedostępny

15,81 zł

15,81 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

  Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Tekst bajki: Jan Brzechwa
  Muzyka: Krystyna Kwiatkowska, Alicja Woy-Wojciechowska
  Rok nagrania: 1988
  Wydawnictwo Omedia: Bajki-Grajki

  Szelmostwo Lisa Witalisa, Bajka-Grajka”, jeden z niezwykle popularnych tekstów Jana Brzechwy, autora wielu wspaniałych bajek i wierszy dla dzieci oraz tekstów satyrycznych dla dorosłych; autora takich niezapomnianych utworów jak „Kaczka Dziwaczka”, „Akademia Pana Kleksa”, „Ptasie plotki”, „Na wyspach Bergamutach”, „Lata ptaszek”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka, w interpretacji Piotra Fronczewskiego, Mariana Kociniaka, Macieja Damięckiego, Krzysztofa Kolbergera, Krzysztofa Kowalewskiego, Jolanty Zykun, Kazimierza Wichniarza.
  W „Szelmostwie Lisa Witalisa” słuchacze audiobooka poznają tytułowego bohatera, który „miał rozumu za dziesięciu”, a swoim sprytem wprawiał w podziw. Jego dumą była też znakomita kita – nikt w lesie nie posiadał tak pięknego ogona. Jednak, ten lisek to prawdziwy szelma! Nie potrafił usiedzieć w miejscu. Nie potrafił nawet przez chwilkę przestać kombinować, oszukiwać, aż dziwnym trafem został prezydentem. A jak wywiązywał się z tej szalenie odpowiedzialnej funkcji? Posłuchajcie jak zwierzęta poradziły sobie z rudym spryciarzem.

  Opinie

  Napisz opinię

  Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

  Szelmostwa lisa Witalisa, Bajka-Grajka nr 56

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: