Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Mury. Rewolucje - Bogusław Janiszewski

Audiobook: Mury. Rewolucje

 

Bogusław Janiszewski

 

Lena Schimscheiner

 

StoryBox

 

2 godz. 8 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

17,47 zł

-30%

24,95 zł brutto

17,47 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mury. Rewolucje

  Mury. Rewolucje

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2021
  ISBN: 978-83-8233-326-8
  Wydawca: Storybox

  MURY

  Książka porusza bardzo ważny społeczny problem: izolacji. Autor  podkreśla, że wszędzie tam, gdzie jest jakiś mur, ludzie próbują go zdobyć albo zza niego uciec. Spośród wielu znanych i mniej znanych murów, które wybudował człowiek , autor wybrał kilkanaście. Każdy został opatrzony metryczką zawierająca informacje: kiedy powstał,  jakie ma wymiary, z jakiego materiału  i w jakim celu został zbudowany.

  REWOLUCJE

  Jeżeli jesteś ciekawy świata i zainteresowany tym w jaki sposób dokonywały się najważniejsze zmiany w naszej historii, ta książka jest właśnie dla ciebie – bez względu na to ile masz lat! Autor opisał ponad dwadzieścia rewolucji wśród których znalazły się rewolucje krwawe i bezkrwawe, zarówno te, które skończyły się sukcesem i zmieniły świat na lepszy, jak również te, które lepiej żeby nigdy się nie wydarzyły. Pomiędzy rewolucją społeczną, naukową, technologiczną, filozoficzną, czy kulturalną odnajdziemy rewolucję hormonalną i żołądkową.

  Każda rewolucja została opatrzona metryczką zawierającą informacje: kiedy miała miejsce, jaki był jej zakres i konsekwencje.

  Opinie

  Napisz opinię

  Mury. Rewolucje

  Mury. Rewolucje

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: