Promocja dnia

audiobook - Panna z mokrą głową - Kornel Makuszyński

Audiobook: Panna z mokrą głową

 

Kornel Makuszyński

 

ANITA SAJNÓG

 

Aleksandria

 

6 godz. 34 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Panna z mokrą głową

  Panna z mokrą głową

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-9494-373-8
  Wydawca: Aleksandria

  Kornel Makuszyński stworzył wiele opowieści, które od lat bawią i wzruszają nie tylko dzieci i młodzież. „Panna z mokra głową” z pewnością należy do najbardziej znanych i lubianych powieści autora.
  Audiobook na jej podstawie to okazja, aby przypomnieć sobie historię zwariowanej dziewczyny, która nagle musi dorosnąć i zacząć podejmować odważne decyzje, aby pomóc nieco swojej rodzinie. Jak sobie poradzi z odpowiedzialnością, która tak nieoczekiwanie na nią spadła?
  Piękna, wzruszająca historia o odwadze, nadziei i o tym, jak ważne jest, aby wciąż mieć otwarte oczy i serce, bo to potrafi wszystko odmienić
  Dla wszystkich miłośników pisarskiego talentu Kornela Makuszyńskiego i dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać bohaterki „Panny z mokra głową”. Irenka Borowska skradnie serca młodszych i starszych słuchaczy, szczególnie w znakomitej interpretacji Anity Sajnóg.
  W formie audiobooków wydano również inne opowieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego: „Szaleństwa panny Ewy”, „Szatana z siódmej klasy” oraz „O dwóch takich, co ukradli księżyc” i „Przyjaciela wesołego diabła”.

  Opinie

  Oceń 
  2019-01-21

  Panna z mokrą głową

  Lektura mojego wnuczka Krzysia.Bardzo chętnie i z zainteresowaniem razem ze mną ją wysłuchał, po 1-m rozdziale dziennie.Do tej pory Krzyś niechętnie czytał lektury.Pierwszy raz skorzystał z audiobooka i myślę ,że będziemy w ten sposób "czytać" następne lektury.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Panna z mokrą głową

  Panna z mokrą głową

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: