audiobook - Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli - Carl-Johan F. Ehrlin

Audiobook: Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

 

Carl-Johan Forssén Ehrlin

 

WOJCIECH MALAJKAT

 

Sonia Draga

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

  Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2016
  ISBN: 978-83-7999-891-3
  Producent: Sonia Draga

  Nowatorska szwedzka bajka do poduszki O króliku, który chce zasnąć podbiła świat: rozeszła się w kilku milionach egzemplarzy, trafiła na listę bestsellerów w wielu krajach i została przetłumaczona na 43 języki.
  Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli to niecierpliwie wyczekiwana druga część serii książek, w których zastosowano wyrafinowane narzędzia psychologiczne, by ułatwić usypianie dzieci. Według tych z rodziców, którzy zdążyli ją już przetestować, i ona zasługuje na pochwałę. Opowieść jest bowiem tak skonstruowana, by – przy odpowiedniej lekturze – sprawić, że dziecko nie tylko łatwiej się wyciszy i szybciej zaśnie, ale i będzie spokojniej spać.
  W tej książce czytelnik w przygotowaniu do snu towarzyszy małej Słonicy Eli. Sympatyczna i bardzo zaspana Ela zaprasza go w podróż do zaczarowanego lasu – uroczego i bezpiecznego miejsca dla zmęczonych dzieci. To tam znajduje się łóżko małej Słonicy, w którym bardzo chciałaby się już znaleźć. Wędrując po lesie razem z czytelnikiem, Ela spotka swoich przyjaciół: Krecika Drzemacza, Papugę Danielę, Myszkę Senkę, a nawet Królika Romka, który zdążył już odwiedzić Wujka Ziewko. Wszyscy oni pomogą Eli i coraz bardziej ziewającemu czytelnikowi zapaść w głęboki sen i smacznie spać.
   
  „Ta magiczna książka naprawdę pomoże zasnąć dziecku w kilka minut”.
  New York Post

  Opinie

  Napisz opinię

  Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

  Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: