Promocja dnia

Bez granic!

Audiobook: Bez granic!

 

Nick Vujicic

 

Robert Michalak

 

Aetos

 

4 godz. 0 min.

 

Płyta z książeczką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Bez granic!

  Bez granic!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:978-83-61097-49-5
  format: 18,5 x 14
  Producent: Aetos

  50 inspirujących rozważań Nicka Vujicica.
  Nick Vujicic urodził się bez rąk i nóg, ale pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest dziś szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Swoją siłę czerpie z wiary w bezgraniczne pokłady miłości i mocy, jakie Bóg oferuje każdemu z nas.
  Książka Bez granic! to zbiór pięćdziesięciu rozważań, w których Nick Vujicic dzieli się swoimi najcenniejszymi odkryciami. Podpowiada, jak z odwagą i determinacją pokonywać życiowe przeszkody. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z trudnościami w sferze wiary, relacji międzyludzkich lub pracy, czy może nie radzisz sobie z gniewem, masz problemy ze zdrowiem, doskwiera ci niskie poczucie własnej wartości lub brakuje ci odwagi, by realizować marzenia, przedstawione w tej książce rady oparte na zasadach biblijnych w połączeniu z pozytywną postawą Nicka pomogą ci zmienić swoje życie i przezwyciężyć ograniczenia – ponieważ Bóg kocha cię bez granic!
  Chwała niech będzie Bogu, który przez swoją potężną działającą w nas moc jest w stanie uczynić daleko więcej niż to, o co Go prosimy lub choćby co umiemy sobie wyobrazić. Jego możliwości przewyższają nasze najśmielsze wyobrażenia, życzenia, myśli i nadzieje.
  List do Efezjan 3:20-21

  NICK VUJICIC jest autorem międzynarodowych bestsellerów, mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem i dyrektorem fundacji Life Without Limbs. Podróżuje po całym świecie, głosząc przesłanie nadziei opartej na Chrystusie, które usłyszało do tej pory już ponad 5 milionów ludzi w 44 krajach. Nick urodził się w Australii, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i synkiem Kiyoshi. Więcej informacji o autorze można znaleźć na stronie: www.nickvujicic.com

  Opinie

  Oceń 
  2017-06-08

  Idiota

  jw.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Bez granic!

  Bez granic!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: