Promocja dnia

Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

Audiobook: Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

 

Marek Kamiński

 

Marek Kamiński

 

National Geographic

 

9 godz. 31 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

  Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 13,5x19
  ISBN:
  978-83-7596-460-8
  Producent: National Geographic

  Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie to niezwykłe świadectwo wypraw Marka Kamińskiego na krańce świata dosłownie i w przenośni. Autor przedstawia swój dziecięcy rejs do Danii i Maroka, młodzieńczą podróż po Europie, na Spitsbergen, Grenlandię, biegun północny i południowy, Kilimandżaro, Atlantyk, Pustynię Gibsona w Australii, absolutnie wyjątkowy wyjazd z niepełnosprawnym Jaśkiem Melą na bieguny Ziemi, "Z Polą przez Polskę" i zimowy spływ Wisłą. Miłość, wiara i nadzieja, wzloty i upadki, determinacja, siła i słabość człowieka w sytuacjach ekstremalnych - o tym pisze. I jak niemożliwe staje się możliwe.

  Opinie

  Oceń 
  2017-08-09

  64 kbps!

  Wszystko byłoby pięknie, a może nawet znakomicie, gdyby wydawnictwo National Geographic nie zmasakrowało audiobooka kompresją… 64 kbps! Przyznam, że ja tego kompletnie nie rozumiem, nie tylko klient — jedyny płacący Wydawnictwu — dostaje fałszywkę wysokiej jakości (te nieustanne sprzęgi w słuchaniu — tortura!), to jeszcze National Geographic samo przygotowało zgrabnie malutki produkt od ręki nadający się do pirackiego wrzucenia do sieci. Nie byłoby aż takiej pomocy piratom, gdyby klient otrzymał kompresję 320 kbps, albo po prostu zwyczajną płytę audio DVD.

  Na dodatek produkt jest absolutnie, całkowicie, 100% „goły”, jakby wyszedł z laptopa pirata z gimnazjum: nie tylko brak jakichkolwiek książeczek itp. materiałów (do przeżycia), tak mały materiał zajmuje całą płytę, ale nawet brak jakiegokolwiek otagowania! Golizna całkowita! Gdyby to była płyta DVD, to 94% pojemności byłoby puste. Dlaczego nie wypełnić tego publicznie dostępnymi materiałami ze stron internetowych National Geographic? Plakatami, zdjęciami, nagraniami, demami, itp. treścią — i tak jest to dostępne na stronach, ale wymaga mozolnego przedzierania się, więc może jednak warto nagradzać klienta, który płaci za produkt?

  Na opakowaniu mnóstwo strasznych treści o zakazach kopiowania i odtwarzania, a brak krótkiego dodatku: „64 kbps”. Porażka.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

  Warto podążać za marzeniami. Moja podróż przez życie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: