Promocja dnia

Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

Audiobook: Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

 

Reinhold Vetter

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna

 

20 godz. 27 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

  Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-78780-66-3
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Charyzmatyczny lider ruchu społecznego. Laureat pokojowej Nagrody Nobla. Pierwszy prezydent demokratycznej Polski wybrany w wolnych wyborach po upadku reżimu. Polak znany w każdym zakątku świata. Postać, która w kraju wzbudza kontrowersje. Wielbiony przez jednych, nienawidzony przez innych. Jaki jest Lech Wałęsa? Czy współpracował z SB? Czy dobrze rządził Polską? Jak był odbierany na Zachodzie? Co jest prawdą, a co przekłamaniem na jego temat?

  Reinhold Vetter zbierał materiały do tej książki przez trzydzieści lat. Z dociekliwością dziennikarza, obiektywizmem naukowca i pasją popularyzatora przybliża sylwetkę człowieka legendy, przywódcy „Solidarności”, prezydenta elektryka, bohatera-antybohatera.

  Książek poświęconych całemu życiu Wałęsy jest niewiele. Biografia napisana przez Vettera rzuca nowe światło na barwną postać ekscentrycznego polityka.

  Reinhold Vetter (ur. 1946) – dziennikarz niemiecki. W 1978 roku nawiązał kontakt z Niezależnymi Wolnymi Związkami Zawodowymi w Trójmieście, potem relacjonował powstanie „Solidarności” i jej działalność. W 1983 roku współredagował obszerną dokumentację o „Solidarności”: „Solidarność”. Die polnische Gewerkschaft Solidarität in Dokumenten, Diskussionen und Beiträgen. Na początku lat osiemdziesiątych uczestniczył w przedsięwzięciu „Solidarność z Solidarnością” w Kolonii, a także organizował pomoc dla podziemnej poligrafii.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

  Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: