Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Neurochirurg - Jay Jayamohan

Audiobook: Neurochirurg

 

Jay Jayamohan

 

Jacek Dragun

 

StoryBox

 

9 godz. 50 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

20,97 zł

-30%

29,95 zł brutto

20,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Neurochirurg

  Neurochirurg

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2021
  ISBN: 978-83-8233-275-9
  Wydawca: Storybox

  FASCYNUJĄCA DOKŁADNOŚĆ I RELACJA Z TEGO, CO DZIEJE SIĘ NA SALI OPERACYJNEJ. ŚWIETNA KSIĄŻKA Z LITERATURY FAKTU O TEMATYCE MEDYCZNEJ!

  Istnieją dwa sposoby na otwarcie głowy dziecka: elegancki i na szybko. Ja zazwyczaj golę włosy, nacinam skórę skalpelem a potem wypalam sobie drogę do kości za pomocą elektrycznego żegadła. Jest to powolna, precyzyjna metoda, która niemal nie pozostawia blizny, ale zajmuje dość dużo czasu. Czasu, którego – jak przypomina mi ciągły sygnał alarmu na monitorze pracy serca – nie mam.

  W swojej pasjonującej i chwilami rozdzierającej serce książce, Jayamohan opisuje wzloty i upadki pracy na sali operacyjnej. Neurochirurg opowiada o tym, jak znajduje w sobie siłę do dalszej pracy. Chociaż los nie raz rzuca go na kolana, zawsze podnosi się po porażce i stawia czoło kolejnemu wyzwaniu.

  „NEUROCHIRURG” JEST ŻYWYM, PASJONUJĄCYM OPISEM PRACY I ŻYCIA JAYAMOHANA. TO PORTRET CZŁOWIEKA ZDETERMINOWANEGO, ABY OCALIĆ TAK WIELE ISTNIEŃ, JAK TYLKO TO MOŻLIWE.

  ***

  „Zaufanie, które muszą mieć rodzice, jest bardzo ważne. Staram się zapewnić każdemu z pacjentów taką opiekę, jakiej bym chciał, gdyby to było moje dziecko. To największa obietnica, jaką mogę złożyć każdemu z nich. Dzieje się tak, nawet jeśli czasami nie podoba im się to, co słyszą”.
  (z wywiadu autora dla THE BOOKSELLER)

  ***

  „Oddział neurochirurgii dziecięcej to dla rodziców najbardziej przerażające miejsce na świecie. Dla Jaya Jayamohana to biuro. Ta książka to opowieść o decyzjach dotyczących życia i śmierci, które podejmuje każdego dnia w imieniu najbardziej bezbronnych pacjentów”.
  The Times

  ***

  „Niesamowita książka, niesamowity człowiek, piękna, naprawdę wciągająca historia. Bardzo polecam!”
  goodreads.com

  ***

  „Fantastyczny wgląd w życie chirurga mózgu. Opisuje dramatyczne i bardzo trudne decyzje, które musi podejmować na co dzień”.
  amazon.com

  Opinie

  Napisz opinię

  Neurochirurg

  Neurochirurg

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: