Promocja dnia

audiobook - Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce - Anna Czerwińska-Rydel

Audiobook: Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce

 

Anna Czerwińska-Rydel

 

Andrzej Chyra

 

Buka

 

3 godz. 50 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

48,90 zł

48,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce

  Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2019
  ISBN: 978-83-6469-035-8
  Wydawca: Buka

  Czy słyszałeś kiedyś o Koronie Himalajów?

  Co trzeba zrobić, by zdobyć Koronę i komu się to udało? Co oznacza tybetańska nazwa Czomolungma i nepalska Sagarmatha? Jak wysoko znajduje się Dach Świata? Czy każdy może się na niego wdrapać? Dlaczego Jerzy Kukuczka dostał w prezencie czternaście klusek śląskich i skąd się wzięła biedronka na jednym z ośmiotysięczników?

  Posłuchaj ósmej części serii „Mistrzowie wyobraźni”, opowieści o Jerzym Kukuczce, słynnym polskim himalaiście, którego pasja, determinacja i nieprawdopodobna siła woli sprawiły, że zdobywał szczyty.

  Zapraszamy na spotkanie z mistrzami wyobraźni. Kto to taki? Wszyscy ci, którzy potrafili zaczarować codzienność i dzięki swej pasji zdobywać, odkrywać i tworzyć rzeczy, o których nie śniło się filozofom.

  W tej niezwykłej podróży odwiedzicie ulicę Korzenną w Gdańsku, gdzie zobaczycie przy pracy Jana Heweliusza, podążycie śladem muzyki Fryderyka Chopina, przyjrzycie się życiu najwybitniejszej polskiej uczonej Marii Skłodowskiej-Curie i wielu innym, którzy zapisali się na kartach historii złotymi zgłoskami.

  Seria „Mistrzowie wyobraźni” przybliża życie i dzieło wybitnych postaci, przedstawiając je w sposób, który zafascynuje i zachęci do własnych poszukiwań i wędrówek śladami nauki. Niech te niezwykłe historie staną się okazją do odkrywania talentów, rozwijania pasji i otwierania się na świat, w którym wiele jeszcze pozostało do odkrycia. Wrota do krainy wyobraźni właśnie się otwierają.

  Opinie

  Napisz opinię

  Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce

  Zdobyć Koronę. Opowieść o Jerzym Kukuczce

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: