Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Jarosław Kaczyński. Portret bezstronny - Łukasz Wysocki

Audiobook: Jarosław Kaczyński. Portret bezstronny

 

Łukasz Wysocki

 

Łukasz Knopek

 

StoryBox

 

4 godz. 38 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

12,53 zł

-30%

17,90 zł

12,53 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jarosław Kaczyński. Portret bezstronny

  Jarosław Kaczyński. Portret bezstronny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-8146-244-0
  Wydawca: Storybox

  Żaden polski polityk nie dysponuje obecnie taką władzą, jaką ma Jarosław Kaczyński. Wieczny kawaler, sprawny strateg, miłośnik zwierząt, człowiek, któremu puszczają nerwy.
  Dla jednych patriota, który stara się naprawić Polskę, by przywrócić jej wielkość. Dla innych dyktator łamiący prawo, który nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności rządzenia. Kim jest Jarosław Kaczyński, człowiek, który zdołał skonsolidować wokół siebie prawą stronę sceny politycznej, jakże rozdrobnioną w latach 90-tych XX wieku i na początku XXI wieku?

  W jaki sposób Kaczyński zdobył pozycję najbardziej wpływowego polityka w 38-milionowym państwie? Jakie filmy ogląda i jakiej muzyki słucha o północy? Na jakiej pozycji grał w piłkę w szkole i dlaczego nie został internowany podczas stanu wojennego? Jak uzyskał rolę w filmie „O dwóch takich...” i czy był bity przez kolegów, jak twierdzi Daniel Olbrychski? Z tego audiobooka dowiesz się także, jak Jarosław Kaczyński postrzega najnowszą historię Polski i kim są jego przodkowie, wśród nich pradziadek, carski pułkownik zabity przez bolszewików. Czy polski dług publiczny może stać się zagrożeniem dla rządów Prawa i Sprawiedliwości? Jakie są mocne i słabe strony Jarosława Kaczyńskiego?

  Jest to portret w miarę możliwości bezstronny. Oczywiście idealnego obiektywizmu nie sposób osiągnąć, ale można pozwolić przemówić faktom oraz samemu bohaterowi tej publikacji; ukazać świat polskiej polityki widziany oczyma Kaczyńskiego. Z jego opisów postaci, takich jak: Jacek Kuroń, Bronisław Geremek, Lech Wałęsa, Waldemar Pawlak, Marian Krzaklewski i wielu innych, można dowiedzieć się więcej o samym Kaczyńskim.

  Autor, Łukasz Wysocki, z wykształcenia prawnik, nie jest związany z żadną frakcją polityczną. Nie pracuje dla żadnej redakcji prasowej i jest całkowicie niezależny. W materiale prezentuje argumenty przeciwników i zwolenników Jarosława Kaczyńskiego, oraz jego własne opinie. Historię Jarosława Kaczyńskiego i jego przodków kończy na katastrofie smoleńskiej, choć w materiale pojawiają się liczne odniesienia do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: