Promocja dnia

Obniżka! audiobook - Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia - Łukasz Tomys

Audiobook: Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

 

Łukasz Tomys

 

Bartłomiej Ważny

 

StoryBox

 

2 godz. 20 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

12,53 zł

-30%

17,90 zł brutto

12,53 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

  Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-8146-148-1
  Wydawca: Storybox

  W Apple każdy z pracowników miał przyporządkowany numer – im niższy, tym ważniejszy był jego „właściciel” i tym większym cieszył się szacunkiem. Jobs dzierżył numer „dwa”. Jedynką był Steve Wozniak.

  Skromny potomek polskich emigrantów był pierwszym człowiekiem na świecie, który po naciśnięciu przycisku klawiatury podłączonej do komputera osobistego zobaczył literę na ekranie monitora. W jaki sposób nieśmiałemu inżynierowi udało się w domowym zaciszu dokonać tego, do czego niezdolne były największe korporacje tamtych czasów jak IBM i Hewlett Packcard?

  Wozniak przyrównuje inżynierów do artystów – wrażliwych, nieśmiałych, nieco zamkniętych w sobie perfekcjonistów. Twierdzi, że wielkie pomysły rodzą się w pojedynczym umyśle. Nie do końca przekonuje go modna dziś praca zespołowa. Nadmiar bodźców uważa za rozpraszający. Nie jest rzecz jasna przeciwnikiem spotkań, czy wymiany myśli i doświadczeń. Twierdzi jednak, że swoje najlepsze wynalazki tworzył w skupieniu i samotności.

  Woz uważa, że w 2075 roku firmy takie jak Apple, Google i Facebook będą wciąż wokół nas. Kim jest człowiek, bez którego nie byłoby pierwszej z nich? W jaki sposób konstruował komputery Apple, współtworząc technologiczną rewolucję, która na zawsze zmieniła otaczający nas świat?

  Opinie

  Napisz opinię

  Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

  Steve Wozniak. Geniusz Apple. Biografia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: