Promocja dnia

Pustki

Pustki
Audiobook w pliku

 

Andrew Michael Hurley

 

Tomasz Sobczak

 

10 godz. 2 min.

 

276 MB

 

Biblioteka Akustyczna

 

34,50 zł

34,50 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pustki

  Pustki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2016
  ISBN: 978-83-8082-044-9
  format: 14 x 12,5cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Debiutancka powieść grozy, która zachwyciła krytyków i czytelników, zdobywając tytuł Książki Roku brytyjskiego rynku wydawniczego!

  [...] Było to dziwne pustkowie między ujściami Wyre i Lune, dokąd Hanny i ja jeździliśmy w każdą Wielkanoc z Mamą, Ojcem, państwem Belderbossami i księdzem Wilfredem, naszym proboszczem. To był nasz tydzień skruchy i modlitwy [...]. Coldbarrow. Dawno już nie słyszałem tej nazwy. Od trzydziestu lat. Nikt, kogo znałem, nigdy nie wspominał o tym miejscu, a ja sam bardzo się starałem o nim zapomnieć. Ale chyba zawsze wiedziałem, że tego, co się tam wydarzyło, nie da się ukrywać w nieskończoność, nieważne, jak ogromnie bym tego pragnął. [...]

  Skłócona rodzina, metafizyczna aura, przejmujący krajobraz i tajemnica jednej Wielkanocy – Pustki to przewrotna powieść grozy nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, pełna niedopowiedzeń, tajemnic oraz symboliki religijnej.

  Powieść została nagrodzona w 2015 roku Costa Book Award for First Novel w Wielkiej Brytanii i doczekał się kilkunastu wydań zagranicznych.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: