Odyssey One. Tom 1. Rozgrywka w ciemno

Odyssey One. Tom 1. Rozgrywka w ciemno
Audiobook w pliku

 

Evan Currie

 

Roch Siemianowski

 

StoryBox

 

16 godz. 28 min.

 

453 MB

 

29,95 zł

29,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Odyssey One. Tom 1. Rozgrywka w ciemno

  Odyssey One. Tom 1. Rozgrywka w ciemno

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7927-253-2
  Producent: StoryBox

  Pierwszy tom pasjonującego cyklu science fiction Evana Curie. Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia.

  Pierwszy tom głośnej serii SF Evana Curie w polskim przekładzie! Daj się wciągnąć w kosmiczną podróż, która nieoczekiwanie zamienia się w starcie z tajemniczymi, śmiercionośnymi cywilizacjami. Korzystając z najnowszej technologii, umożliwiającej podróże międzygwiezdne, okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Kosmos nie jest jednak tak pusty, jak może się wydawać z perspektywy naszej planety.

  „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego, bardzo potężnego, znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią, lecz musi sobie radzić za pomocą tego, co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga, poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny? Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie.

  Autor w doskonały, wręcz magnetyczny sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum. Prowadzi akcję jak wytrawny gracz, po mistrzowsku dawkując napięcie i tym samym sprawiając, że trudno oderwać się od książki, a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: