Promocja dnia

audiobook - Ścieżka miłości - Miguel Ruiz

Ścieżka miłości
Audiobook w pliku

 

Miguel Ruiz

 

Bartosz Głogowski

 

3 godz. 43 min.

 

108 MB

 

Galaktyka Sp. z o.o.

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ścieżka miłości

  Ścieżka miłości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2017
  ISBN: 978-83-7579-521-9
  Producent: Galaktyka

  Don Miguel Ruiz urodził się na wsi, w rodzinie meksykańskich uzdrowicieli. Wychowywała go matka będąca uzdrowicielką  oraz dziadek, będący nagualem - szamanem. Rodzina spodziewała się, że Miguel także zacznie zgłębiać wielowiekową tradycję uzdrowicielską rodziny i wiedzę duchową Tolteków, jednakże on wybrał nowoczesne studia medyczne i wkrótce został lekarzem.

  Zdarzenie, które mogło kosztować go życie, całkowicie go odmieniło. Późną nocą, w początkach lat siedemdziesiątych, zasnął za kierownicą samochodu i uderzył w betonowy mur. Zapamiętał, że nie znajdował się w swym fizycznym ciele, kiedy wyciągał z samochodu w bezpieczne miejsce dwoje swoich przyjaciół.

  Poruszony do głębi tym przeżyciem podjął intensywne praktyki, mające na celu poznanie swej istoty. Poświęcił się studiowaniu prastarej wiedzy u boku matki i potężnego szamana z Pustyni Meksykańskiej. Don Miguel Ruiz, nagual z Lini Rycerza Orła, poświęcił się przekazywaniu nauk starożytnych Tolteków przedstawicielom świata zachodniego.

  Książka odsłania przed czytelnikiem tajniki rozwoju osobistego i świadomego podejścia do budowania związków. Autor w przystępny sposób pokazuje, jak odrzucać maski i uzdrawiać własne emocje, nauczyć się prawdziwie przebaczać oraz akceptować siebie i innych. Don Miguel Ruiz udowadnia, że każdy z nas posiada moc kierowania własnym życiem oraz że szczęście nie przychodzi z zewnątrz – jego źródło tkwi w nas samych.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: