ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE
Audiobook w pliku

 

Brian Tracy

 

Tomasz Boruszczak

 

MT Biznes

 

5 godz. 12 min.

 

303 MB

 

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

  ZMIEŃ MYŚLENIE A ZMIENISZ SWOJE ŻYCIE

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 19x13
  ISBN:
  978-83-7746-424-3
  Producent: MT Biznes

  Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.
  Przygotuj się na wielka przygodę, jaką będzie reszta twojego życia!
  Dowiedz się jak:
  - wyznaczać wielkie cele,
  - postanowić, że będziesz bogaty,
  - przejąć kontrolę nad swoim życiem,
  - myśleć jak geniusz,
  - uwolnić potencjał swojego umysłu,
  - doładować mocą swoje myślenie,
  - wykreować swoją przyszłość,
  - ciesz się życiem.
  Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów, ta książka będzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!
  „Z każdej strony tej książki bije prawda, mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele, że nie wiem jak mu dziękować!”
  - Robert G. Allen, autor bestsellera z listy #1 New York Times

  “Ta książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swoim potencjale, umożliwiając ci osiągnięcie większego sukcesu w każdej sferze twojego życia”.
  - Lee Iacocca, Prezes Lee Iacocca & Associates

  “Brian Tracy ponownie napisał wspaniała książkę, która uczy każdego, jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyznaczyć sobie realne cele, ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia. Ta książka to potencjalny bestseller, który stanie się inspiracją dla wielu osób. Trzeba ją przeczytać”.
  - Sally Pipes, Dyrektor Pacific Research Institute

  “Brian Tracy jak zwykle trafił w sedno ze swoją nową książką Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie. Trzeba ją przeczytać!”
  - Mac Anderson, założyciel Successories, Inc.

  „Nowa książka Briana, Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie pokaże ci, jak przyciągnąć ludzi i środki, których potrzebujesz, żeby osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz”.
  - Tony Jeary, Mr. PresentationTM, autor książki Life is a Series of Presentations

  “To genialna książka przepełniona mądrością i wiedzą. Sprawi, że błyskawicznie zamienisz swoje zamiary w czyny. Wyposaży cię w niezbędne informacje i wglądy, żeby osiągnąć sukces i odnaleźć sens w życiu”.
  - Nido R. Qubein, założyciel National Speakers Association Foundation, Prezes Great Harvest Bread Company

  BRIAN TRACY – KONSULTANT, PROWADZI PREZENTACJE I SEMINARIA
  Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował około 22 biznesami z różnych branży. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.
  Prezentacje, przemowy i seminaria Briana są dostosowane i przygotowane dla wszystkich odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Pracował z ponad 500 korporacjami, udzielił ponad 2 000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: