7 nawyków skutecznego działania

7 nawyków skutecznego działania
Audiobook w pliku

 

Stephen R. Covey

 

IRENEUSZ ZAŁÓG

 

Aleksandria

 

12 godz. 28 min.

 

343 MB

 

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  7 nawyków skutecznego działania

  7 nawyków skutecznego działania

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-60313-56-5
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: Aleksandria

  7 nawyków skutecznego działania”, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.
  Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.

  Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: