audiobook - Mentalista Hitlera - Gervasio Posadas

Mentalista Hitlera
Audiobook w pliku

 

Gervasio Posadas

 

MARCIN POPCZYŃSKI

 

Dom Wydawniczy Rebis

 

10 godz. 45 min.

 

296 MB

 

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mentalista Hitlera

  Mentalista Hitlera

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2017
  Producent: Rebis

  Berlin, lata trzydzieste XX wieku. Człowiek, który przepowiedział przyszłość całego kraju, nie zdołał przewidzieć własnego losu.

      Rewelacyjna powieść, która ujawnia nieznany aspekt historii nazistowskich Niemiec.
      Juan Eslava Galán

  Hiszpański dziennikarz José Ortega zostaje wysłany do Berlina, żeby relacjonować burzliwe wydarzenia polityczne toczące się w tym czasie w Niemczech. Poznaje tam jasnowidza Erika Jana Hanussena, który dzięki swoim przepowiedniom staje się jedną z największych gwiazd ówczesnego świata rozrywki i multimilionerem, a także, w wyniku zaskakującego splotu okoliczności, jednym z najważniejszych popleczników NSDAP oraz bliskim znajomym Goebbelsa, Göringa, a nawet samego Führera. Hanussen skrywa jednak tajemnicę, która może zaszkodzić jego pozycji w nowym towarzystwie, narazić na szwank reputację, a nawet zagrozić życiu…

  Mistrzowski styl narracji Gervasio Posadasa pozwala czytelnikowi zanurzyć się w atmosferze dekadenckiego Berlina tamtych lat i odczuć grozę rodzącego się nazizmu, a także maluje niezwykły portret fascynującej postaci, która zza kulis pociągała za sznurki hitlerowskiej machiny i przewidziała jej dojście do władzy.

      Hanussen, mężczyzna ekstrawagancki i magnetyczny. To za jego sprawą fala okultyzmu zalała Niemcy w latach trzydziestych. W tej powieści wręcz roi się od historii, tajemnicy i… poczucia humoru.
      Juan Gómez-Jurado

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: