audiobook - Przyszłość ma twoje imię - Elżbieta Rodzeń

Przyszłość ma twoje imię
Audiobook w pliku

 

Elżbieta Rodzeń

 

JOANNA DOMAŃSKA

 

StoryBox

 

16 godz. 5 min.

 

677 MB

 

29,95 zł

29,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przyszłość ma twoje imię

  Przyszłość ma twoje imię

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2018
  ISBN: 978-83-8146-292-1
  Wydawca: Storybox

  Blanka właśnie wyprowadziła się od rodziców, zaczyna studia i pracę. Wciąż zmaga się z jednym wydarzeniem z przeszłości – kilka lat wcześniej padła ofiarą napadu i do dziś słabo radzi sobie z jego skutkami. Teraz szuka spokoju i zapomnienia. Próbuje wrócić do sportu, który kiedyś był jej całym światem – do łyżwiarstwa figurowego. Poznanie Mateusza wprowadza zamieszanie w jej życie. Dziewczyna czuje się niezręcznie z powodu jego przeszłości, gdyż okazuje się, że spał on niemal z każdą dziewczyną z ich wspólnej pracy.
  Mateusz nie miał łatwego życia. Odkąd skończył piętnaście lat, musiał nieustannie walczyć o siebie, o swojego brata, o przetrwanie. Teraz ciężko pracuje, aby zasłużyć sobie na zaufanie Blanki.

  Czy zaskakujące fakty z ich życia pozwolą im spojrzeć z nadzieją w przyszłość?

  ***

  „Mateusz i Blanka. Miłość dojrzewająca na oczach czytelników. Powolne odkrywanie siebie, przełamywanie lęków z przeszłości i wspieranie się w realizacji marzeń i pasji. Wypatrywanie wspólnej przyszłości i… zaskoczenie silniejsze niż bokserski cios. Czy uda się poskładać siebie na nowo? Ta powieść kipi od emocji. Polecam!”

  Aneta Kwaśniewska
  ksiazkiweterze.pl

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii: